1XBET

Şirket BilgileriRusya menşeli gazino ve iddaa sitesi 1Xbet, spor iddaaları, çeşitli loto oyunları, gazino oyunları, canlı gazino ve borsa yani finansal iddaaler oynama imkanı sunuyor. 1xbet Rusya merkezli olmasına rağmen online iddaa oynatma lisansını Curacao dan almış bulunmaktadır. 2007 yılından beri online oyun pazarında bulunan 1xbet, Techinfusion Şirketi tarafından yönetilmektedir. Site Türkçe dahil 9 dilde hizmet vermektedir. Türkiye’ye özel açılmış olan www.1xbet777.com sitesinde ise sadece Türkçe seçeneği bulunmaktadır.
Spor iddaaları Bölümü1xbet spor iddaaları bölümünde futbol iddaaları, basketbol iddaaları, hokey iddaaları, tenis iddaaları, beyzbol iddaaları, voleybol iddaaları, ragbi iddaaları, hentbol iddaaları, boks iddaaları, masa tanesi iddaaları, satranç iddaaları, amerikan futbolu iddaaları, futsal iddaaları, badminton iddaaları, ralli ve biatlon iddaaları bulunmaktadır.1Xbet sitesinde spor iddaalarıne oranlar inanılmaz derecede yüksek. Futbol iddaalarınde Türkiye ligi ve tüm Avrupa liglerine %2 kar marjıyla oran açılıyor. Bu kar marjı Türkiye’de diğer iddaa sitelerinde genellikle %7 – %8 civarında. İddaa’da ise %20’lere kadar çıkıyor. Düşük kar marjı da yüksek oran anlamına geliyor. Bu anlamda 1xbet rakiplerinden daha önde.
Canlı iddaa Bölümü1xbet canlı iddaa bölümünde futbol canlı iddaaları, hokey canlı iddaaları, basketbol canlı iddaaları, tenis canlı iddaalarınin yanında voleybol, bandy, badminton, snooker, at yarışı ve kriket canlı iddaalarıni yapabilirsiniz. Sitede canlı iddaa açılan karşılaşma sayısı bir hayli fazla. Bunun yanında farklı spor dallarından bir çok karşılaşmayı site üzerinden canlı izleme imkanınız bulunmaktadır. Türkiye Süper Lig musabakalarına canlı yayın, iddaa siteleri arasında sadece 1Xbet’te bulunuyor. Canlı yayınları izlemek için buraya tıklayarak bir hesap açmanız gerekiyor. Para yatırma şartı bulunmuyor. Diğer Bölümler1xbet diğer bölümler kısmında Tv Oyunları Betgames Tv kısmında canlı 42 den 7, 36 dan 5 gibi loto oyunlarının yanında canlı Zar oyunu, canlı Çarkı Felek, canlı Bet On Poker ve canlı Bakara oyunlarını bulabilirsiniz. Bunun yanında Toto kısmında bizde ki spor toto ya benzer kuponlar oluşturabilirsiniz. Bu kısımda On Beş musabakalı toto kuponu, doğru skor toto kuponu, karışık futbol toto kuponu ve hokey için tot kuponu yapabilirsiniz. Ve 1xbet in en son bölümü Tavla. 1xbet sitesinin Tavla bölümünde diğer oyunculara karşı tavla oynamanız mümkün.

buton