Artemisbet 80 – Artemisbet’in Yeni Giriş Adresi: Artemisbet80.Com

Türkiye’de ki kaçak iddaa piyasasında en üstte yer alan isimlerden olan Artemisbet, anlık olarak site adresini değiştirmiş bulunmakta. Bu yazımızı sadece Artemisbet üyeleri veya üye olacakları dikkate alabilirler. Önceleri Artemisbet’in sitesine www.artemisbet70.com yazarak giriyordunuz, ancak bir sebepten dolayı site adresi www.artemisbet80.com olarak değişikliğe uğramıştır.Neden Artemisbet80 yazıyoruz?
Neden Artemisbet80 yazıyoruz? Bir çok kişinin bize soracağı ilk soru olabilir. Bu tür durumlarla pek karşılaşmayan birisi iseniz yazımızı sonuna kadar okumanızda fayda var. İnternet tarayıcınızdan ‘i arattığınız da karşınıza Artemisbet’in yeni giriş adresi olan Artemisbet 80 çıkabilir. Kesinlikle telaşa kapılmayın. Yine her zaman girdiğiniz ve iddaalarınizi yaptığınız Artemisbet’e giriş yapmış olacaksınız. Artemisbet, yakın bir zaman da üyelerine, www.artemisbet70.com adresinden hizmet verdiyordu, ancak bazı sebeplerden dolayı adresin değiştirme kararı aldı ve aynı kalitede ki hizmetini www.artemisbet80.com adresi üzerinden vermeyi kabul gördü.Hesabıma giriş yapabilecek miyim?
Artemisbet kullanıcılarına özellikle söylüyoruz ki, isim değişikliği sizi ilgilendiren bir konu değildir. Sadece Artemisbet’in yönetimini etkileyen bir etkendir. Buda demek oluyor ki hesaplarınıza başarı ile giriş yapabileceksiniz. Ancak yukarıda da belirttiğimiz gibi her hangi bir eksiklik fark ederseniz Artemisbet’in 7/24 olan canlı desteği ile iletişime geçerek hesap hareketlerinizi kontrol ettirebilirsiniz.iddaa Siteleri neden engelleniyor?
Öncelikle belirtelim ki ülkemizde açmak veya oynatmak yasal bir iş değildir. Günümüzde bir çok iddaa sitesinin isminin değiştiğine şahit olabilirsiniz. Değişikliği yapan kurum ise TİB (Türkiye İletişim Bakanlığı)’in ta kendisidir. Sadece değil, yasal olarak yayın hakkı olmayan her siteyi denetleyip, engellemektedirler. Artemisbet’te analiz ediyoruz ki kalitesinden ve üye yoğunluğundan dolayı dikkat çekti. Dikkat çekmesi sonucu TİB tarafından engellenerek Artemisbet80 yeni giriş adresini aldı.

buton