Hoşgeldin promosyonu

142-

  Hoşgeldin promosyonu

  Hoşgeldin promosyonları, gerçek gazino oyuncularının en çok sevdikleri ve hiç kaçırmamaya çalıştıkları avantajlı promosyonlardır. Bir gazino’da yeni bir hesap açtıktan sonra size yapacağız ilk para yatırma işlemine karşılık yüzde olarak belli oranlarda verdiği promosyonlara hoşgeldin promosyonu olarak adlandırılır.

  Hoşgeldin promosyonları genellikle %100 civarında olmakla beraber daha yüksek oranlarda promosyon veren gazinolarda bulunmaktadır. Bir Online gazinonun sunduğu hoşgeldin promosyonunun minimum ve maksimum miktarı belirlidir. Ayrıca gazino oyuncularının çok iyi bildiği çevirme şartı vardır. promosyon şartlarını sizin için sayfamızda göstermeye çalıştık.

  Hoşgeldin promosyonunun avantajı, yatırdığınız paraya değer katmasıdır. Daha fazla para ile oynamaya başladığınız için daha uzun süre oyun oynayabilir daha yüksek miktarlarda iddaa yapabilir yani yüksek miktarlarda para kazanmak için talihınızı daha çok deneyebilirsiniz. Bu sebepten dolayı bir çok gazino oyuncusu bir gazinoya para yatıracağı zaman en iyi hoşgeldin promosyonu veren siteyi arar.

  http://xn--bahis-irketleri-e6c.com olarak aşağıda sizlere en iyi gazino hoşgeldin promosyonlarını ve bu promosyonlar hakkındaki ihtiyacınız olan bilgileri aktarmayaktayız..

  NOT: Bazı online gazinolar promosyon çevirme şartlarını sadece alınan promosyonun katı ( alınan promosyon x çevirme miktarı ), bazıları ise yatırılan para ve promosyonun toplamının çevirim katı olarak göstermektedir. ( (yatırılan para + promosyon) x çevirim şartı ) şeklinde hesaplamaktadır.

  buton