Kaçak iddaa Sitelerine Para Yatırma

sitelerine para yatırma denilince aklınıza hemen yasal olmayan yollarla para yatırma gelmesin. Her zaman ki gibi, isterseniz bankadan, isterseniz online cüzdanlarınızdan isterseniz de cep telefonlarınızdan para yatırımlarını kolay bir şekilde halledebilirsiniz.Para yatırmalarınızda genelde ek ücret ödemezsiniz. Sadece bu durum bazı bankaların kendi isteklerinden dolayı değişebilir. Ülkemizde yasal olarak hizmet veren İddaa şirketi en az 3 TL’lik bir kupon yapma imkanı sunmaktayken, kaçak iddaa siteleri ortalama olarak en az 50 – 100 TL istemektedir, ancak bu miktar kupon yapmanız için değil bakiyenize para yatırmak için belirlenen bir miktardır. nde 1 TL’ye kadar kupon yapabiliyorsunuz. Bakiye yüklemeleriniz de seçtiğiniz ödeme yöntemlerine göre limitler değişiklik gösterebiliyor. genelde Banka Havalesi ve EFT yöntemi ile para yatırımlarına 50 – 100 TL arası limit biçerken, Cepbank ve diğer online cüzdan ödemelerine min. 20 TL limiti koymuştur. Bu limitlerin neden konulduğu sorusu ise muamma diyebiliriz.Online cüzdan nedir?
Online cüzdan internet ortamında ki her türlü ödemelerinizi gerçekleştirebildiğiniz, bankalardan ayrı çalışan kurumlardır. Ancak bazılarının bankalarla anlaşması vardır ve size verdiği hesap kartlarıyla anlaşmalı olan bankalardan paranızı çekebilirsiniz. Telefonla, tabletle veya bilgisayar üzerinden sadece iddaa sitelerine değil onun dışında bir çok yere para yatırımlarınızı kolayca gerçekleştirebiliyorsunuz.iddaa Sitelerinin Genelde Kullandığı Online Cüzdanlar 
Ukash
Ecopayz
Neteller
Astropay
BitcoinsYukarıda belirttiğimiz kurumlarda üyelik açmak ücretsizdir. Buralara üye olarak para yatırımlarınızı en düşük limitlerle yapabilirsiniz.  

buton