1xbet

1xbet 1xbet Hakkında 1xbet iddaa sitesi Türk iddaa sektöründe yer alan ve Türkçe hizmet veren iddaa sitesi olmaktadır. Diğer iddaa sitelerine göre daha az spor iddaa oranı veren 1xbet iddaa sitesi Türk iddaa severlere Türkçe ara yüzü ile destek vermektedir. Merkezi Rusya olan bir iddaa şirketi olan 1xbet’in lisansı ise Curacao’dan edinilmiştir. 1xbet hakkında hazırladığımız 1xbet tanıtım yazımızda sitenin tüm özelliklerine değinmekteyiz.   Spor ve Canlı iddaa 1xbet spor iddaai ve 1xbet canlı iddaa bölümlerine baktığımızda 1xbet iddaa sitesinin oranlarının iddaa siteleri arasında en yüksek oranları sunduğunu görmekteyiz. 1xbet,… Genel Bakış promosyonlar Oranlar iddaa Çeşitleri Toplam Not 89

Özet : Güvenilir, hızlı para yatırma ve çekme işlemleri ve 300 TL ilk para yatırma promosyonu!

Kullanıcı Oylaması: 2.06 ( 5 oy) 89

1xbet Hakkında

1xbet iddaa sitesi Türk iddaa sektöründe yer alan ve Türkçe hizmet veren iddaa sitesi olmaktadır. Diğer iddaa sitelerine göre daha az spor iddaa oranı veren 1xbet iddaa sitesi Türk iddaa severlere Türkçe ara yüzü ile destek vermektedir.

Merkezi Rusya olan bir iddaa şirketi olan 1xbet’in lisansı ise Curacao’dan edinilmiştir. 1xbet hakkında hazırladığımız 1xbet tanıtım yazımızda sitenin tüm özelliklerine değinmekteyiz.
 

Spor ve Canlı iddaa

1xbet spor iddaai ve 1xbet canlı iddaa bölümlerine baktığımızda 1xbet iddaa sitesinin oranlarının iddaa siteleri arasında en yüksek oranları sunduğunu görmekteyiz.
1xbet, iddaa marketleri açısından da oldukça fazla seçenek sunduğunu belirtmeliyiz. Diğer iddaa sitelerine göre bu alan da en iyilerden biri olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.
 

Diğer Bölümler

1xbet iddaa sitesine giren Türk iddaa severler sitede birçok oyun oynayabilir ya da iddaa yapabilirler. Bu seçenekler arasında; iddaa, Canlı iddaa, Multi Canlı oyunlar, gazino, Canlı gazino oyunları, Toto ve Borsa bölümlerinde iddaa yapabilme talihına sahipsiniz.

gazino bölümünde en iyi gazino sağlayıcılarından olan Netent, Play Tech Slots, Joker gazino oyunlarını üyelerine sunmaktadır.
Ayrıca 1xbet borsa iddaa bölümü ile de Türkiye’de çok az sitede olan bir iddaa türünü bünyesinde bulundurmakta ve borsa gibi yüksek kazanç sağlayabileceğiniz iddaa bölümünü üyelerine sunmaktadır.
 

Para Yatırma ve Çekme

1xbet Para Yatırma Yöntemleri

Neteller, Ecopayz, Skrill, Astropay ile anında en az 3 TL para yatırabilirsiniz. Bitcoin ile 3-5 saat arasında en az 3 TL para yatırabilirsiniz. CepBank ile en az 100 TL yatırım yapabilirsiniz. Banka Transferi ile 1-3 saat arasında en az 100 TL yatırabilirsiniz.

1xbet Para Çekme Yöntemleri

Neteller, Ecopayz, Skrill ile 15 dakika içerisinde en az 5 TL para çekebilirsiniz. Bitcoin ile 1-2 saat içerisinde en az 5 TL para çekebilirsiniz. Banka Transferi ile 24 saat içerisinde en az 150 TL yatırabilirsiniz.

 

promosyonlar
1xbet İlk Üyelik promosyonu; 1xbet iddaa sitesi ilk para yatırma promosyonu olarak 300 TL vermektedir. 1xbet’e üye olun ve para yatırın 300 TL promosyon ile iddaae başlayın.
300 TL İlk Üyelik promosyonu %25 Para Yatırma promosyonu  

Müşteri Hizmetleri

1xbet iddaa sitesi müşteri hizmetleri detaylarına bakarak sizleri bilgilendirmek gerekirse; 1xbet iddaa sitesinden Türkçe canlı destek alma hakkınız bulunmaktadır. Canlı destek Türkçe hizmet veriyor ve aynı zamanda da üye olmadan da destek alabileceğiniz bir sistem olmaktadır.
 

Genel Sonuç

1xbet iddaa sitesi genel anlamda oldukça kaliteli ve güvenilir bir iddaa sitesidir. Ödeme yöntemlerinde para yatırma ve para çekme limitlerinin ne kadar düşük olduğu ortada çok küçük miktarlar ile iddaa yaparak kazancınızı arttırabiliyorsunuz. Ayrıca canlı musabaka izleme talihına da sahipsiniz.
Ödeme yapmayan yada sürekli sorunlar yaşadığınız iddaa sitelerinden sıkıldıysanız güvenilir ve kaliteli olan 1xbet’i denemenizi öneriyoruz.

buton