Vigorbet

iddaa Siteleri 22 Nisan 2016, 14:53 Vigorbet

Vigorbet hakkında elde edilen bilgilere bakıldığında 2016 senesinde kurulmuş olan yeni iddaa siteleri arasında yer alan bir iddaa sitesi olarak bilinmektedir. Lisansı da mevcut durumda olan sitenin lisans bilgileri site içerisinde mevcut durumdadır. Şirket bilgilerine bakıldığında OVİ Technology Limited şirketi tarafından yönetim ve denetiminin sağlandığını görmekteyiz.

Alt yapı bilgilerine ve şirket bilgilerine bakıldığında Betfaul, Kalebet, Betleo, Betkral, Betturka ve Betkupa iddaa siteleri ile benzerlik gösterdiğini görebilmekteyiz. Sitenin Türkiye iddaa sektörleri piyasasında da yer mevcut durumda olduğundan dil seçenekleri arasında Türkçe dil seçeneği de yer almaktadır. Daha çeşitli bilgilere siteye yapılacak olan giriş işlemlerinin ardından hakkımızda sekmesine tıklanması ile birlikte erişimler sağlanabilmektedir.

Vigorbet iddaa Seçenekleri

Vigorbet iddaa sitesinin içerisinde bulunan iddaa türlerinin sitenin en üst kısmında yer alan sekme kadrolarında görülebildiğini elde edilen bilgiler arasında yazabilmekteyiz. Vigorbet iddaa seçenekleri arasında karşılaştığımız ilk iddaa seçeneği spor iddaalarıdir.

Spor iddaaları kapsamında müşterilere Vigorbet iddaa sitesinde futbol, basketbol, voleybol, hentbol, tenis, masa tenisi, hokey gibi spor dalları sunulmaktadır. Spor iddaalarıne yapılacak olan iddaaler çoğu iddaa sitesinde de olduğu üzere musabakatan önce ya da musabaka esnasında gerçekleştirilebilmektedir. Spor iddaalarınin yanında gazino oyunları da bulunan iddaa sitesinin  bu oyunları Netent ve Tiger Games markaları tarafından sağlanmaktadır. Slot, video, masa, 21, roulette, baccarat gibi seçenekleri sekmenin üzerine tıkladıktan sonra görebilmekteyiz.

Vigorbet Ödeme İşlemleri

Vigorbet iddaa sitesine yapılacak olan üyelik işlemlerinin ardından hizmetlerden yararlanabilmek için bir de ödeme işlemleri ile karşılaşmaktayız. Vigorbet ödeme işlemleri kapsamında para yatırma yöntemleri incelenebildiği gibi müşteriler banka havalesi ile para çekme işlemlerini de gerçekleştirebilmektedirler. Para yatırma yöntemi olarak 2 seçenek bulunan sitede banka havalesi ve Cepbank yöntemleri ile karşılaşmaktayız.

Banka havalesi ile belirlenen minimum para yatırma tutarı 50 Türk Lirasıdır. Aynı yöntem ile gerçekleştirilecek para çekme işlemlerinde ise minimum 100 Türk Lirası tutarı belirlenmiştir. Cepbank yöntemi ile yapılacak olan para yatırma işlemlerinde de 50 Türk Lirası limiti geçerli kabul edilmektedir.

Vigorbet promosyonları

Vigorbet iddaa sitesinin haznesinde bulunan çeşitli hizmetlerin yanında bir de promosyonlar sekmesini görmekteyiz. Çoğu iddaa sitesinde de olduğu ve bilindiği üzere bu sekmede promosyon seçenekleri ile karşılaşılmaktadır. Vigorbet promosyonlarına bakıldığında yine genel olarak karşılaştığımız hoş geldin promosyonunu görmekteyiz. Müşterilerin ilk para yatırma ve üyelik işlemlerinin ardından belirlenen kurallar çerçevesinde 300 Türk Lirasına kadar promosyon seçeneğinden yararlanabilme hakkı bulunmaktadır.

Hoş geldin promosyonunun dışındaki promosyon seçeneklerini ise %20 para yatırma promosyonu, %20 canlı gazino promosyonu, %50 kombine kayıp promosyonu şeklinde sıralayabilmek mümkündür. Vigorbet iddaa sitesinde sunulan promosyon seçeneklerinin promosyon çevrim ve detaylı kurallarına erişimler site içerisindeki promosyonlar sekmesinin haznesinde mevcut durumdadır.

 

buton