Scorbet

iddaa Siteleri 22 Nisan 2016, 14:06 Scorbet

Scorbet hakkında elde edilen bilgilere bakıldığında söz konusu iddaa sitesinin 2016 senesinde kurulan yeni iddaa siteleri arasında yer aldığını görmekteyiz. 2016 senesinin tam olarak Nisan ayında kurulan iddaa sitesi aynı zamanda lisansı da mevcut durumda olan iddaa siteleri arasında yer almaktadır. Scorbet iddaa sitesinin lisansı Curacao tarafından sağlanmaktadır.

Lisans numarası ise 8048/JAZ olarak bilinmektedir. Site hakkındaki elde edilen çeşitli bilgilere bakıldığında dil seçenekleri arasında Türkçe ve İngilizce dillerinin bulunduğunu görmekteyiz. Siyah bir arka plan tasarımı ile de müşterilerine hizmetlerini sunmaktadır. Site hakkındaki daha çeşitli bilgilere Scorbet giriş işlemlerinin ardından site haznesindeki hakkımızda sekmesinden erişimler sağlanabilmektedir.

Scorbet iddaa Seçenekleri

Scorbet iddaa sitesinin haznesine yapılacak olan girişlerden sonra sarı bir sütun ile çekilmiş olan bir bölümde çeşitli sekmeler ile karşılaşmaktayız. Scorbet iddaa seçenekleri olarak inceleyebildiğimiz bu bölümde spor iddaaları, canlı iddaa, sanal iddaa, gazino, canlı gazino, bet on poker gibi seçenekler ile karşılaşmaktayız. Bu seçeneklerin arasında bulunan hem spor iddaalarınde hem de gazino iddaalarınde canlı iddaa sisteminin kullanıldığını görmekteyiz.

Spor iddaaları kapsamında müşterilere futbol, basketbol, voleybol, hentbol, tenis, masa tenisi, hokey gibi çeşitli spor dalları sunulmaktadır. Aynı zamanda iddaaler sonucu simülasyon anlatım ile musabakalar takip edilebilmektedir. Canlı gazino ve gazino sekmelerinde de roulette, slot, baccarat, 21 gibi oyun seçenekleri ile karşılaşılması mümkündür.

Scorbet Müşteri Hizmetleri

Scorbet iddaa sitesinde sunulan müşteri hizmetleri kapsamında iddaa seçeneklerini, promosyon seçeneklerini koyabilmemiz mümkündür. Scorbet müşteri hizmetleri kapsamında bir de canlı destek servisinden bahsedilmesi doğru olabilmektedir. Scorbet müşteri hizmetleri kapsamındaki canlı destek sekmesi müşterilerine 7 gün 24 saat boyunca hizmet vermektedir.

Verilen hizmetlerden müşteriler çeşitli şekilde yararlanabilmektedir. Scorbet iddaa sitesindeki site bilgilerinin daha detaylılarına sitenin haznesindeki hakkımızda sekmesi yerine müşteriler buradan erişim sağlayabilmektedirler. Aynı zamanda müşteriler site içerisinde yaşayacakları herhangi bir sorun durumunda söz konusu merkeze başvuru yaparak çözüm önerileri elde edebilmektedirler. Dilek ve itirazler de bu merkez aracılığı ile site yetkililerine iletilmekte olup bu şekilde değerlendirilmektedir.

Scorbet Para Yatırma ve Para Çekme İşlemleri

Scorbet iddaa sitesinde sunulan iddaa hizmetleri ve promosyon hizmetlerinin değerlendirilebilmesi için öncelikli olarak üyelik işlemlerinin daha sonrasında da para yatırma işlemlerinin gerçekleşmiş olması gerekmektedir. Scorbet para yatırma ve para çekme işlemleri müşteriler tarafından çeşitli yöntemler ile gerçekleştirilebilen işlemler arasında yer almaktadır. Bu yöntemlere bakıldığında para yatırma işlemlerinde banka havalesi, Cepbank, neteller, maestro, Astropay, skrill, Ecopayz, webmoney, Paysafecard, moneta gibi yöntemlerin kullanıldığını görmekteyiz.

Para çekme işlemlerini de Scorbet müşterileri havale ve Cepbank yöntemleri ile gerçekleştirebilmektedirler. Para yatırma ya da para çekme işlemlerinde herhangi bir işlem ücreti bulunmamakla beraber alt ve üst limitler hakkındaki bilgilere site haznesinden erişimler mümkündür.

 

 

buton