Belge İstemeyen iddaa Siteleri

Genel 11 Nisan 2016, 01:02 Belge İstemeyen iddaa Siteleri

Ülkemizde yabancı iddaa siteleri izlere pek çok imkan sunarak bu imkanlar dahilinde iddaa yapmanıza ve gazino oyunları oynamanıza imkan vermektedir. Genellikle evinizin konforunda ya da işyerinde sıkıldığınızda yani herhangi bir yerde istediğiniz her an iddaa yapabilir ve hareketli dakikalar yaşayabilirsiniz. Sitelerdeki rekabet sayesinde ister musabaka sırasında ister musabaka esnasında size verilen yüksek iddaa oranlarını kullanarak oldukça yüksek miktarda para kazanmanız mümkün olmaktadır.

Bu çerçevede bakıldığında bazı siteler izden özellikle ilk yatırım ya da para çekme işlemlerinizde bir takım belgeler isteyebilmektedirler. Fakat müşterilerine duydukları güven çerçevesinde belge istemeyen iddaa siteleri de mevcuttur. Lakin bu sitelerinde kendi çaplarında bir takım güvenlik zafiyetleri mevcuttur. Fakat belirlenen limitlerde para çekip yatırma işlemlerinizi gerçekleştirirseniz ve sitelerdeki gelişmeleri takip ederseniz başınıza herhangi bir olumsuz durum gelmeyecektir.

iddaa SiteleriSite HakkındaHoş Geldin promosyonuÜye Ol Betmatik İncele365 TLBetmatik Üye Ol Rompoker İncele10 TL FREERompoker Üye Ol İntbet Hakkında300 TLİntbet Üye Ol Pokerbeta Hakkında3 TL FREEPokerbeta Üye Ol

İnternette yabancı pek çok iddaa sitesi sizden ikametgah belgesi, kimlik fotokopisi, ehliyet gibi sizi uğraştıracak belgeler isteyebilmektedir. Her defasında bu belgeleri siteye sunmanın size zaman kaybı gelmesi çok doğrudur. Çünkü eğlenmek için girdiğiniz bu sitede ekstra zaman kaybı sebebiyle eğlenceniz yarıda kesilebilir. İşte pek çok iddaa ve gazino oyunları sitesi de sizin bu lüzumsuz evraklarla uğraşmama isteğinizi anlayarak para çekme işlemlerinizde sizden herhangi bir belge talep etme uygulamasını sonlandırmıştır.

iddaa siteleri sizden kayıt olurken pek çok iletişim bilgilerinizi, hesap bilgilerinizi ve kişisel bilgilerinizi istemektedir. Bu bilgileri doğru ve tam bir şekilde girmeniz sizin faydanıza olacaktır. Bilgilerin tamamının size ait olması gerekmektedir. Aksi takdirde özellikle sizden istenen belgeler ışığında bilgilerin size ait olmadığı fark edildiğinde siteden uzaklaştırılırsınız. Ayrıca başkalarına ait hesaplara girip iddaa yapmanız ya da onun hesabına para yatırıp hesabından para çekmeniz de yasaktır. Çok yakın bir tanıdığınız olsa bile başkasının hesabı ile iddaa yapmanız mümkün değildir ve cezası da siteden uzaklaştırılmaktır. Bu yüzden bu siteler sizden istediğinde amusabakaları sizin bilgilerinizin doğruluğunu kontrol etmektir. Doğru olmadığı durumunda da amusabaka sizi siteden uzaklaştırmaktır. Artık bu siteler bir takım bilgilerinizin doğru olup olmadığını öğrenebilmek için belge istemek yerine farklı yollar kullanabilmektedir.

İnternet ortamında artık belge istemeden para çekme ve yatırma işlemlerini gerçekleştirmenize izin veren pek çok site vardır ve bu uygulama gün geçtikçe daha fazla yaygınlaşmaktadır. Belge istemeyen iddaa siteleri şunlardır: Youwin, Artemisbet, Marsbet, Betist, Betpas, Betsat, Bixbet, Restbet, Sportotobet, Tipobet365, Tümbet, Betin, intbet, Forvetbet, Oddsring, Bets10, Hiperbet, Rivalo’dur. Bu siteler belli bir limit koyarak sizin yüksek miktarlardaki para çekme istekleriniz için sizden herhangi bir belge talep etmemektedir. Size verilen limite uyduğunuz sürece herhangi bir belge işlemiyle uğraşmak zorunda kalmayacaksınız ve sayede oldukça hızlı bir şekilde para çekme işleminizi gerçekleştireceksiniz.

buton