Ligbet

iddaa Siteleri 7 Mayıs 2016, 13:07 Ligbet

2015’in son bölümünde açılan iddaa siteleri arasında yer alan ligbet, siyah, beyaz ve yeşil renklerin kullanıldığı, aslen bütün hizmetlere, kolay bir şekilde erişilen, bir işlem platformuna sahiptir. Site hakkında yapılan araştırmalarda, platformunun, redsoftnv isimli şirket tarafından sağlandığı görülmüştür. Sitenin, lisansı hakkında bilgi alınması konusunda, yapılan araştırmalarda, her hangi bir sonuca ulaşılamamaktadır. Ana ekrana bakıldığında, en alt bölümde siyah zemin üzerinde, hakkımızda şeklinde bir bölüm olduğu görülse de, bu bölüme tıklandığında, hata kodu veren bir sayfa ile karşılaşılmaktadır. Canlı destek hattında bulunmaması nedeni ile her hangi bir bilgi alınamamaktadır. Sitenin lisansı ile ilgili bir bilgi elde edilememekte olup, gelecek dönemde, bu konu hakkında bir güncelleme yapıp yapmayacağı, şimdilik bilinmemektedir.

Ligbet Spor iddaaları

Ligbet spor iddaaları içeriğinde yapılan incelemelerde, favori ligler ve spor iddaaları bölümlerinin bulunduğu görülmektedir.

Favori ligler altında, süper lig yani Türkiye ligi başlığı bulunmakta olup, bölüme gelindiğinde, normal seviyelerde yani normal oranlarda, futbol karşılaşmalarına rastlanılmaktadır.

Futbol başlığına gelindiğinde ise, karşılaşmaların, ülkelere göre sıralandığı dikkat çekmektedir. Aynı anlayış, basketbol, tenis karşılaşmalarında da görülmektedir. Alternatif musabakalar arasında, Avustralya futbolu, beyzbol, boks, buz hokeyi, dart, hentbol, kriket, ragbi, salon futbolu ve voleybol karşılaşmaları yer almaktadır.

Ligbet Canlı iddaaları

Ligbet canlı iddaaları, genelde futbol karşılaşmaları üzerine oluşturulmaktadır. Karşılaşmaların, diğer tüm sitelerde olduğu gibi, değişken oranları ve sonuçları bulunmaktadır. Oran açısından bakıldığında, seviyelerin, normale yakın düzeyde olduğu gözlenmektedir.

Ligbet Canlı gazino

Ligbet canlı gazino bölümünde karşılaşılan oyun çeşitleri, black jack, holdem, baccarat, Türkçe roulette, normal roulette, black jack olarak sıralanmaktadır.

Ligbet Slot Oyunları

Ligbet slot oyunları, netent gaming, playtech gaming, novamatic gaming, amatıc gaming ve micro gaming olmak üzere, 5 bölüme ayrılmaktadır. Slot oyunlarında, masa oyunlarında, jackpotta ve video oyunlarında, zengin içerik bulunmasa da, farklı oyun çeşitlerine rastlamak mümkündür.

Ligbet Poker

Ligbet poker bölümünde, poker oyun türlerinden olan Türk pokeri, açık poker, Teksas holdem ve Omaha hilo ile Omaha holdem oyunları yer almaktadır. Aynı poker bölümünün başlığı altında, tavla ve okey oyunları da bulunmakta olup, Rus pokeri, kılıç, çanak okey, yanık, batak ve pişti oyunlarının, yakında, site içeriğine dahil edileceği belirtilmektedir.

Ligbet promosyonları Nelerdir?

Ligbet site yönetimi tarafından, verilen promosyonlar hakkında, her hangi bir bilgi elde edilememektedir. Ekrana bakıldığında, promosyonlar veya promosyonlar şeklinde, bir bölüm olduğu görülüyor olsa da, ilgili butona tıklandığında, hata kodu veren, bir sayfa açılmaktadır. Bu neden ile site yönetimi tarafından verilen, her hangi bir promosyon bulunup bulunmadığı, bilinmemektedir.

Ligbet Para Yatırma ve Çekme Yöntemleri

Site içeriğinde, ligbet tarafından benimsenen, para yatıra ve çekme yöntemleri hakkında, bir bilgilendirme bulunmamaktadır. Yalnızca, işlem platformunun, en alt bölgesinde bulunan, siyah zemin üzerinde, para yatırma yöntemlerine ait logoların yer aldığı görülmektedir.

buton