tipobet 900 – tipobet yeni giriş adresi tipobet900.com

tipobet iddaa sitesinin tipobet800 adresini geçtimiz ay engellediler. tipobet firması siteye giriş adresinin engellenmesinin ardından yeni adres olarak tipobet900 alan adını yeni adres olarak belirledi.

tipobet iddaa sitesi Hollanda Antilleri üzerinden hizmet veren sitelerden birisi olmaktadır. Lisansı Curacao olan sitenin lisans numarası ise 8048 / JAZ olarak belirlenmiştir. Güvenilir olduğunu lisans bilgileri ile gözler önüne sermektedir. Bu sebepten dolayı da ülkemizde popüler iddaa platformlarından birisi olmaktadır. Nitekim bu içeriklerine rağmen TİB tarafında bloklanması söz konusudur. TİB bu işlemleri tüm kaçak iddaa siteleri adına ele almaktadır. Güçlü firmaların ise kapanmadan tekrar yayına girmesi mümkündür. iddaa piyasasına girmek için ise isim değişimleri yapılmaktadır. tipobet yeni adresi tipobet900 ile anında hizmetlerine devam etmektedir. Aniden gerçekleşen engellemelere yönelik tüm önlemleri almış olduğunu göreceksiniz. Bu sayede uzun süre beklemeden yeniden faydalanmanız sağlanmaktadır. Yeniden yararlanmak adına cihazlarınız üzerinden DNS ayarı da yapmanız gerekmemektedir. Tek yapmanız gereken güncel adresi taratmanız olacaktır.

tipobet Mobil Giriş Adresi Değişti

tipobet 900 adresi ile mobil olarak da girişlere yer verilmektedir. Sitenin mobil platformu adına indirme işlemleri yapmanıza gerek yoktur. Güncel adresini tarayıcınıza yazmanız halinde otomatik olarak karşınıza çıkacaktır. tipobet giriş eni adresinden de eski hizmetlerine ulaşacaksınız. Sitenin masa üstü ya da mobil içeriklerinde herhangi bir değişim yaşanmamıştır. Mobil hizmetleri ise;

  • Futboldan voleybola kadar spor iddaalarıne yer verilmektedir.
  • Şimdi canlı tabloları ile de canlı iddaaler bulunmaktadır.
  • Slotlar veya popüler oyunları ile gazino seçenekleri de yer almaktadır.
  • Kayıt işlemleri adına da hizmet verilmektedir.

 

Mobil içeriklerinde S.S.S. ve iletişim seçenekleri de dikkat çekmektedir. Cihazlarınız içersinden tüm bilgileri elde etmeniz ya da yardım almanız mümkün olmaktadır. Kullanıcı dostu ara yüzü sayesinde hizmetlerden faydalanmanız hızlı olacaktır. Yeni adresinde de hızlı ve kullanışlı işlemlere yer verilmektedir. Bu işlemlerde adına ise kayıt olmanız gerekmektedir. Mobil üzerinden kayıt formuna ulaşarak katılımcı olabilirsiniz. Sitenin kazandıran oranları ile analizlerini yapabilir ya da gazino oyunlarında heyecanlı saatler geçirebilirsiniz.

Not: tipobet iddaa sitesi bundan önce Odenbet800.com adresi ile hizmet veriyordu.

Yazı etiketleri: tipobet 800 • tipobet eni adres • tipobet giriş • tipobet800

30 Haziran 2016 Yazıldı tipobet Haber

buton