Rotabet Para Çekme

iddaa Para Çekme 17 Nisan 2016, 18:37 Rotabet Para Çekme

Bizler Rotabet online iddaa sitesinde para çekim işlemleri nasıl oluyor, çekim işlemleri için belge talebi oluyormu, çekim işlemleri ne kadar sürede gerçekleşiyor, bunları sizler için araştırdık.

Rotabet iddaa sitesi para çekme işlemleri için üyelerine kullanabilecekleri 3 farklı yöntem sunmaktadır. Bu yöntemler son derece hızlı ve güvenilir olmaları ile dikkat çekmektedir. Para çekme işlemlerinizi Banka havalesi, Astropay Card ve TLNakit seçeneklerinden herhangi biri ile yapabilirsiniz. Para çekme işlemleri ile ilgili bilgilendirmeler aşşağıda yer almaktadır.

Rotabet Çekim Limitleri

Banka havalesi, Astropay Card ve TLNakit  yöntemleri ile yapacağınız para çekme işlemlerinin alt limitleri minimum 100 tl olarak belirlenmiştir. Bu yöntemler ile gün içerisinde maximum 10.000 tl para çekimi yapabilirsiniz.

Rotabet Para Çekme Belge

Rotabet online iddaa şirketi para çekme işlemleri için herhangi bir tehlike veya sorun görmediği sürece belge talep etmemektedir.

Rotabet Para Çekme Süresi

Sitenin para çekme işlemleri için üyelerinde taahhüt ettiği süre maximum 24 saat şeklindedir. Bu zaman içerisinde gerçekleşmeyen işlemler için canlı yardıma bağlanıp çözümlendirebilirsiniz.

buton