Exbinog

iddaa Siteleri 5 Mayıs 2016, 00:08 Exbinog

Exbinog iddaa sitesi iddaa yayıncılık hayatına 2015 senesinde başlangıç göstermiştir. Sitenin lisanslı bir iddaa sitesi olduğu bilinmekte olup bu lisans Montenegro tarafından sağlanmaktadır. Aynı zamanda da Seymour BV şirketi tarafından yönetimi sağlanmakta, Betconstruct alt yapısını kullanmaktadır.

Sitenin tasarım açısından koyu renkleri tercih ettiği girişlerden sonra fark edilmektedir. Aynı zamanda 2015 senesinin son dönemlerine doğru da sitenin Türkiye’de yayın hayatı başlangıç göstermektedir. Exbinog hakkındaki daha çeşitli bilgilere müşteri ve ziyaretçiler hakkımızda sekmesinden erişimlerini sağlayabilmektedirler.

Exbinog iddaa Seçenekleri

Exbinog iddaa seçeneklerine erişimler sitenin en üst sekmelerinden yapılmakta olup ilk iddaa seçeneği olarak spor iddaaları bulunmaktadır. Spor iddaaları kapsamında futbol, basketbol, voleybol ve çeşitli spor dalları ile karşılaşılması mümkündür.

Bu spor dallarının bazılarına da canlı iddaa sekmesinden musabaka esnasında iddaaler yapılmaktadır. gazino bölümünde de canlı sistem mevcut durumda olup bu bölümde sunulan oyunların Netent, Micro Gaming, Betconstruct ve Zeus servis sağlayıcıları markaları olduğu görülmektedir. Bu sekmelerde roulette, baccarat, 21, poker gibi oyun seçenekleri ile karşılaşılması mümkündür.

Exbinog Para Yatırma ve Para Çekme İşlemleri

Exbinog para yatırma ve para çekme işlemleri sitenin haznesinde belirlenen birkaç yöntem ile gerçekleştirilmektedir. Banka havalesi, kredi kartı, bitcoin, skrill ve neteller ile para yatırma işlemleri gerçekleşmekte olup sitenin kredi kartı ve banka havalesi yöntemleri ile de para çekme işlemleri tamamlanmaktadır. Kredi kartı ile minimum 40 TL, skrill ile minimum 50 TL para yatırma işlemi gerçekleşmektedir. İşlemler sırasında herhangi bir kesinti müşterilerden alınmamaktadır.

Exbinog promosyonları

Exbinog promosyonlarına erişimler sitenin promosyonlar haznesinden sağlanmaktadır. Bu haznede karşılaşılacak olan ilk promosyon seçeneği hoş geldin promosyonudur. Euro olarak sağlanan bu promosyon seçeneğinden müşteriler %100 olarak yararlanmakta olup 250 Euro miktarlarına kadar bu promosyon müşterilerin hesaplarına sağlanmaktadır.

Diğer promosyon seçeneklerine bakıldğıında her ay 20 euro bedava iddaa promosyonu, referans promosyonu gibi promosyon seçenekleri ile karşılaşılmaktadır. Sitenin promosyon seçenekleri hakkındaki promosyon çevrim, talep, kullanım yöntem ve detayları gibi konuların erişim noktası yine sitedeki promosyonlar sekmesidir.

Exbinog Üyelik İşlemleri

Sitede bahsedilen iddaa seçeneklerinden, promosyon seçeneklerinden ve çeşitli hizmetlerden yarar sağlanabilmesi için ilk olarak üyelik işlemlerinin diğer iddaa sitelerinde de olduğu gibi gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Exbinog üyelik işlemlerine başlangıç üye ol sekmesine tıklanması ile gerçekleşmektedir.

Üye ol sekmesi haznesinde müşteri adaylarına bir başvuru formu sunulmakta olup bu başvuru formu haznesinde çeşitli bilgiler kişilerden istenmektedir. Bu bilgileri kişisel bilgiler, kullanıcı bilgileri ve de iletişim bilgileri olarak sınıflandırabilmek mümkündür. Bilgilerin eksiksiz bir şekilde doldurulmasının ardından onaylanarak site yetkililerine iletilmesi ile birlikte de üyelik işlemleri tamamlanmış olmaktadır. Daha sonrasında belirlenen kullanıcı adı ve şifre bilgileri ile Exbinog iddaa sitesine kendi hesapları ile girişler sağlanabilmektedir.

buton