Gorabet

iddaa Siteleri 20 Nisan 2016, 00:26 Gorabet

Gorabet hakkında elde edilen bilgilere bakıldığında 2014 yılında proje aşamasında olduğu ve o yılda kurulduğu bilgisi ile karşılaşmaktayız. Daha çeşitli bilgilerine erişim sağlayabildiğimiz iddaa sitesinin lisans bilgileri de mevcut durumdadır. Kurulduğu tarihten itibaren lisansı bulunan iddaa sitesinin lisansı Curacao tarafından sağlanmaktadır. Aynı zamanda da teknik alt yapısı Betconstruct ismi tarafından sağlanmaktadır. Çeşitli dil seçeneklerini görebildiğimiz iddaa sitesinin bu dil seçenekleri arasında Türkçe dili ile de karşılaşılmaktadır. Daha fazla bilgi edinmek isteyen kişiler için site içerisinde site yetkilileri tarafından en alt kısımda bir hakkımızda sekmesi konumlandırılmış durumdadır. Söz konusu merkezden bilgi alışverişleri kişiler tarafından gerçekleştirilebilmektedir.

Gorabet iddaa Seçenekleri

Gorabet iddaa sitesinin haznesine yapılacak olan girişlerin ardından en üst sekmelerde çeşitli sekmelerin yer aldığını görmekteyiz. Gorabet iddaa seçenekleri konu başlığında inceleyebileceğimiz bu türlerin arasında ilk olarak spor iddaaları ile karşılaşılmaktadır. Spor iddaaları seçeneklerini müşteriler musabaka öncesi ya da musabaka esnasında gerçekleştirebilmektedirler. Futbol, basketbol, voleybol, hentbol, tenis, masa tenisi, hokey gibi spor dalları ile karşılaşılması mümkündür.

Spor iddaalarınin haricinde gazino iddaalarıni de haznesinde barındıran iddaa sitesinin bu gazino oyunlarını Netent, Nextgen, Playson, Pragmatic Play, Amaya gibi oyun servis sağlayıcılarından aldığını görmekteyiz. gazino oyunları bölümünde 21, baccarat, holdem, roulette gibi seçenekler ile karşılaşılması mümkündür. Canlı gazino bölümü de site haznesinde mevcut durumdadır.

Gorabet Para Yatırma ve Para Çekme İşlemleri

Gorabet iddaa sitesi haznesinde çeşitli hizmetlerden yararlanabilmek için üyelik işlemlerinden sonra gelen para yatırma işlemlerinin çeşitli yöntemler ile gerçekleştirilebildiğini görmekteyiz. Gorabet para yatırma ve para çekme işlemlerine bakıldığında para yatırma işlemlerinde banka havalesi, Cepbank, Ecocard, kredi kartı, Astropay, opay gibi yöntemlerin kullanıldığını görmekteyiz.

Banka havalesi ile minimum 100 TL, Cepbank ile minimum 40 TL, Ecocard ile minimum 10 TL, kredi kartı ile 30 TL, Astropay ile 10 dolar ve otopay ile de minimum 10 TL yatırım limitlerinin bulunduğunu görmekteyiz. Para çekme işlemlerinde de banka havalesi kullanılmakta olup bu sistemde de minimum 100 TL limit konulmuştur.

Gorabet promosyonları

Gorabet iddaa sitesinin haznesine yapılacak olan giriş işlemlerinin ardından en üst kısımda yer alan iddaa seçeneklerinin hemen yanında promosyonlar sekmesi ile karşılaşılmaktadır. Bilindiği üzere bu sekmeden Gorabet promosyonları incelenebilmektedir. Çoğu iddaa sitesinde de olduğu üzere müşterilere ilk para yatırma ve üyelik işlemlerinin ardından hoş geldin promosyonları sunulmaktadır.

Sitede de hoş geldin promosyonu mevcut durumda olup 250 Türk Lirasına kadar sağlanabilmektedir. Diğer promosyon seçenekleri de 750 TL gazino promosyonu, %20 cepbank yatırım promosyonu, %20 astropay yatırım promosyonu, %20 otopay yatırım promosyonu, %15 kayıp iade promosyonu gibi seçenekler ile sıralayabilmek mümkündür. promosyon çevrim ve talep kurallarına promosyonlar sekmesinden erişimler sağlanabilmektedir.

 

buton