En Yüksek promosyon Veren iddaa Sitesi Hangisidir

promosyonlar 17 Nisan 2016, 19:26 En Yüksek promosyon Veren iddaa Sitesi Hangisidir

Pek çok iddaa sitesi müşteri toplama yolları ararken çok promosyon verme seçeneğini ön planda tutmaktadır. Çünkü siteler farklı seçeneklere farklı oranlarda yüksek promosyonlar veren siteleri tercih etmektedir. Bu eğilim pek çok müşteride mevcuttur. Genellikle müşteriler hem yatırımlarına, hem kazançlarına, hem de kayıplarına farklı oranlarda değişen promosyonlar, özel kampanyalar ve fırsatlar aramaktadır.

Bu arayış kesinlikle boşa çıkmayacaktır çünkü her site az ya da çok pek çok farklı promosyon ile müşterilerini memnun etme çabası içerisindedir. Bu promosyonlardan hangilerini seçeceğinize kullandığınız yönteme göre karar verebilirsiniz. Canlı yardım ile de iletişime geçerek promosyonu talep etmeniz gerekmektedir. Bu promosyonların çevirim şartlarını sağlamadığınız sürece herhangi bir promosyona sahip olmanız mümkün olmayacaktır.

Siteler sizin hesabınızı ilk girdiğiniz andan itibaren promosyonlar ile desteklemektedir. İstisnasız her site size hoş geldin promosyonu verecektir. Bu promosyon kapsamında ilk üyeliğinize özel olarak belirlenen miktarlarda site size promosyon sağlamaktadır. İlk üyelik promosyonu, ilk yatırım promosyonu olarak da geçerek. Yani siteye yaptığınız ilk yatırımınızı söylenen oranlarda belirlenen limite kadar promosyon alma hakkında sahip olursunuz. Süper iddaa sitesi siz değerli müşterilerin 360 lira ilk üyelik promosyonu vermektedir. Bu siteyi 350 lira promosyon ile Rivalo sitesi takip etmektedir. Betboo, Bets10, You Win, Süper Betin siteleri de 300 lira ilk üyelik promosyonu vererek bu siteleri takip etmektedir.

iddaa sitelerinin tek sağladığı promosyon ilk üyelik promosyonu değildir. İlk üyelik promosyonu sizin ilk yatırımınıza değişen oranlarda belirli bir limite kadar promosyon veren ve genelde her sitede bulunan çok yararlı bir özelliktir. Bu özellik sayesinde sitedeki promosyonlar ile siteye alışma aşamanızı hızlandırabilir ve bu promosyon paralar ile alıştırma yapma fırsatı bulabilirsiniz.

Pek çok sitenin kendisine özel, çevirim şartları kolay ve oldukça fazla kazandıran promosyonları mevcuttur. Betboo sitesinin iddaa bozdurma özelliği ile pek çok müşteri musabaka esnasında iddaa kuponlarını bozdurma imkânını bulabilmektedir. Bu sayede site size iddaa bozdurma seçeneği sunduğunda bahsinizi bozdurarak daha musabaka bitmeden kazandığınız parayı hesabınızda görebilirsiniz. iddaa bozdurma seçeneği olan siteleri tercih ederseniz musabaka esnasında kuponum yatacak tedirginliği yaşamazsınız ve musabakasın sonundan güzel bir kazanç elde etmiş olarak ayrılırsınız. Pek çok site farklı günlere özel iddaalerde sunmaktadır.

Bu iddaalerde hem çevirme şartları daha kolaydır hem promosyon oranı oldukça yüksektir. Bu açıdan bakıldığında belirli zaman dilimlerinde geçerli olan promosyonlardan faydalanmak sizin yararınıza olacaktır. Ayrıca pek çok site kombine iddaa kuponlarına da dudak uçuklatacak miktarda çok promosyon imkanı sağlamaktadır. Kombine promosyonu yaparak faydalanabileceğiniz bu kampanyalarda tutturduğunuz iddaalarınizden kazançlarınızı oldukça fazla bir paraya katlayabilirsiniz. promosyonlar sizin bütçenize oldukça yararlı olacak ve işinizi kolaylaştıracaktır.

buton