Grandroyalbet

iddaa Siteleri 22 Nisan 2016, 02:09 Grandroyalbet

Grandroyalbet hakkındaki bilgilere bakıldığında söz konusu iddaa sitesinin 2016 senesinde kurulmuş olan yeni iddaa siteleri arasında yer aldığını görmekteyiz. Aynı zamanda sitenin 2003 senesinde de bir proje aşaması mevcut durumda olup tam olarak hizmetlerine 2016 senesinde başladığı bilinmektedir. Şirket bilgilerine ilişkin çeşitli durumlara bakıldığında alt yapısının Betconstruct tarafından sağlandığını görmekteyiz. Aynı zamanda Grand Royal Tourism BV şirketinin altında çalışmaları mevcuttur. Daha çeşitli şirket bilgileri için sitenin içerisine yapılacak olan giriş işlemlerinin ardından sitenin en alt kısmında sekme şeklinde bulunan hakkımızda servisinden yardım alınabilmektedir. Gerekli bilgi ve belgeler bu kısımda tüm müşteri ve ziyaretçiler ile paylaşılmış durumdadır.

Grandroyalbet iddaa Seçenekleri

Grandroyalbet iddaa seçenekleri kadrosunu sitenin içerisine yapılacak olan girişlerden sonra en üst kısımda sekmeler halinde görebilmekteyiz. İlk karşılaşılacak grup spor iddaalarıdir. Spor iddaalarınin canlı iddaa sistemi ile de gerçekleşebildiğini görmekteyiz. Spor iddaaları kapsamında sunulan spor dallarına bakıldığında Grandroyalbet iddaa sitesinde futbol, basketbol, voleybol, hokey, tenis gibi 50 çeşit spor dalı ile karşılaşılması mümkündür. Spor iddaalarınin yanında gazino ve canlı gazino oyunları da bulunan iddaa sitesinde söz konusu ounlar Netent, Amaya, Betconstruct, Pragmatic Play, Nextgen, Playson, ELK gibi alt yapı sağlayıcılarının oyunlarından oluşmaktadır. Sekmelerin üzerine tıklanması ile birlikte bacarat, 21, rus pokeri, poker, roulette, roulette fortune gibi oyun seçeneklerinin bulunduğunu görmekteyiz.

Grandroyalbet Para Yatırma ve Para Çekme İşlemleri

Grandroyalbet iddaa sitesinde yer alan promosyon seçenekleri, iddaa seçenekleri gibi kadrolardan yarar sağlayabilmek için öncelikli olarak üyelik işlemlerinin daha sonrasında da para yatırma işlemlerinin gerçekleşmesi gerekmektedir. Grandroyalbet para yatırma ve para çekme işlemleri diğer iddaa sitelerinde de görüldüğü üzere belirlenen yöntemlerde gerçekleşebilmektedir. Sitenin para yatırma yöntemlerine bakıldığında banka havalesi ve Cepbank yöntemleri ile karşılaşmaktayız. Sırası ile minimum limitler 50 Türk Lirası ve 20 Türk Lirası olarak belirlenmiş durumdadır. Aynı zamanda para çekme yöntemlerinde de banka havalesi yöntemi kullanılabilmekte olup para çekme işlemlerinde ki minimum limit ise 100 Türk Lirası olarak belirlenmiş durumdadır.

Grandroyalbet Müşteri Hizmetleri

Grandroyalbet iddaa sitesi içerisinde bulunan iddaa seçenekleri, promosyon seçenekleri, hakkımızda sekmesi gibi çeşitli durumları müşteri hizmetleri kapsamına alabilmekteyiz. Grandroyalbet müşteri hizmetleri kapsamında sunulan hizmetlerden bir tanesi de canlı destek servisi olarak bilinmektedir. Bu canlı destek servisinin çalışma saatlerine baktığımızda sabah 10 ile gece 2 saatleri ile karşılaşılmaktadır. Canlı destek servisinden yararlanılarak sitenin müşterileri bu site hakkındaki daha çeşitli şirket bilgilerine erişim sağlayabilmektedirler. Aynı zamanda site içerisinde oluşabilecek herhangi bir sorun durumunda belirlenen saatler arasında söz konusu merkeze danışma yapılarak belirli çözüm önerileri elde edilebilmektedir. Müşteriler bu merkezden dilek ve itirazlerini site yönetimine iletebilme talihına da sahip durumdadırlar.

 

buton