iddaa Siteleri Ödeme Yöntemleri

iddaa Para Yatırma 12 Nisan 2016, 22:55 iddaa Siteleri Ödeme Yöntemleri

Para çekme ve par yatırma yöntemlerinin kusursuz olması bir iddaa sitesinde aranan en önemli özelliklerden bir tanesidir. iddaa siteleri ödeme yöntemleri çok çeşitlidir ve her site farklı ödeme yöntemleri sunmaktadır. Müşterilerine bu konuda geniş imkânlar tanıyan siteler kalıcılıklarını oldukça garantiye almaktadır. Bu sitelerin yaptığı uygulamalar oldukça geniş çaplı olur ve müşterilerinin çoğunun yararınadır. Para ödeme yöntemlerinden bu sitelerde dilediğinizi seçerek faydalanabilirsiniz.

En yaygın şekilde kullanılan ödeme yöntemi havale yöntemidir. iddaa sitelerinde para çekme ve para yatırma yaparken dikkat etmeniz gereken diğer önemli şey ise üst limit ve alt limitlere dikkat etmektir. Bu limitlere dikkat ederek ve gün içerisinde sadece size belirtilen miktarda para ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Bazı siteler örneğin günde üç kez para yatırabilirsiniz gibi kotalar koymaktadır. Mutlaka bu kotalara dikkat etmekte sizin faydanıza olacaktır. Ayrıca bu konuda yaşadığınız herhangi bir sorunu derhal müşteri hizmetleri temsilcisi ile paylaşmalısınız aksi takdir de sorun çözülmeyecektir ve sizin başınıza gelenlerin başka müşterilerin başına gelmesi de kaçınılmaz olacaktır.

iddaa siteleri ödeme yöntemleri genellikle şunlardır: Banka Havalesi, CepBank, EcoPayz, Neteller, TlNakit, Kredi Kartı, Ukash, Western Union, Monetbookers, Paykasa’dır. Her iddaa sitesinde bu ödeme yöntemlerinin çeşitliliği değişmektedir. Bazı sitelerde bundan çok daha fazla ödeme yöntemi mevcutken bazıların ise bunların yarısı kadar bile seçenek müşterilere sunulmamaktadır.

İnternet üzerinden kart şeklinde ödenen paralar oldukça hızlı bir şekilde aktarılmaktadır. Banka havalesi ile yapılan ödemeler özellikle araya hafta sonu girdiyse iki üç günü bile bulabilmektedir. Banka havalesi hala pek çok müşterinin sıklıkla kullandığı bir yöntemdir. CepBank ile par yatırmak oldukça kolaydır. Sadece canlı yardım ile iletişime geçerek sitenin hesap numarasını öğrenmeniz ve ona göre siteye para yatırmanız gerekmektedir.

Bu para çok hızlı bir şekilde hesabınıza yatacaktır. Ayrıca CepBank kullanırken mutlaka sitenin anlaşmalı olduğu bankalar ile par yatırmanız gerekmektedir. Aksi takdirde CepBank ile para yatırmanız mümkün olmayacaktır. Bir siteye üye olmadan önce mutlaka bu özelliklerini iyi araştırmalısınız.

buton