Betexpres

iddaa Siteleri 8 Nisan 2016, 18:46 Betexpres

Betexpres iddaa sitesi, 2000 yılında kurulmuş olan ve yaklaşık 16 yıldır Türkçe ve İngilizce dil desteği ile birlikte kullanıcılarına hizmet vermeye devam etmektedir. Globalmonetservice Ltd. şirketi tarafından yönetilen bu iddaa sitesinin kullandığı lisans ise Curacao 8048/JAZ olarak bilinmektedir. Siyah arka fon üzerinde altın sarısı renklerinin de kullanılması ile birlikte kullanıcılarına şık ve kolay kullanıma sahip olan bir site tasarımı da sunmaktadır. Redsoft N.V. alt yapısını da kullanması ile birlikte kişilere sunduğu oyunlarda herhangi bir güvenlik açığı bulunmamakta ve oyunlar kaliteli bir şekilde kişilerin kullanımına sunulmaktadır. Son derece basit bir üyelik formu ile birlikte kişiler bilgilerini doğru girmesi halinde bu iddaa sitesine birkaç dakika içerisinde üye olabilme imkânına da sahip olabilmektedir.

Betexpres iddaa Sitesi Ödeme Yöntemleri

Bu iddaa sitesi tarafından kişilere birtakım para yatırma ve para çekme seçenekleri de sunulmaktadır. Gilpay, Paykasa, banka havalesi, Astropay, Cep Bank ve Ecopayz seçeneklerinden herhangi biri ile kişiler Betexpres hesaplarına para yatırabilme imkânına sahip olabilmektedir. Bu seçeneklerde kişiler minimum 50 TL alt limit ile işlem yapabilmektedir. Gilpay, Ecopayz ve banka havalesi ile de minimum 100 TL ile birlikte kişiler hesaplarından para çekebilme imkânına sahip olabilmektedir.

Betexpres iddaa Sitesi Oyun Alternatifleri

Betexpres iddaa sitesi aracılığı ile kişilere oldukça farklı kategorilere sahip olan çeşitli iddaa oyunu imkânı da sunulmaktadır. Yaklaşık 25 spor dalına ait olan spor iddaaları bölümünde aynı zamanda yakında oynanacak musabakalar ve favori musabaka listeleri gibi ayrıcalıklı bir bölüm de bulunmaktadır. Aynı zamanda canlı iddaa olanakları da kişilerin kullanımına sunulmaktadır. Betexpress iddaa sitesi içerisinde canlı gazino, slot oyunları ve poker gibi farklı kategoriler de yer almaktadır. Poker içerisinde ise Texas Hold’em, okey ve Omaha Hold’em gibi çeşitli oyun imkânları da kişilerin kullanımına sunulmaktadır. Slot oyunları içerisinde de masa oyunları, kart oyunları ve bingo gibi farklı alternatifler de yer almaktadır.

Betexpress iddaa Sitesi promosyonları

Bu iddaa sitesine üye olan ve ilk kez para yatırma işlemi yapacak olan kişilere 300 TL hoş geldin promosyonu verilmektedir. Bu promosyon imkânından faydalanabilmek için ise kişilerin ilk olarak minimum 50 TL yatırmaları gerekmektedir. Kombine kayıplarında %100 oranında bir promosyon imkânı sunulmaktadır. Günlük %25 Slot ve %30 da Canlı gazino promosyonu kişilere verilmektedir. Bütün bu promosyon imkânlarının yanı sıra ayrıca kişilere yaptıkları tüm para yatırma işlemlerinde %25 yatırım promosyonu da beraberinde verilmektedir. Kişilerin bu gibi çeşitli promosyonlardan faydalanabilmeleri için, Betexpres tarafından sunulan promosyon çevrim koşullarını da yerine getirmeleri gerekmektedir.

Betexpres iddaa sitesi, kullanıcılarına 7/24 kesintisiz bir canlı destek hizmeti de sunmaktadır. Bu hizmetin yanı sıra kişiler mail adresi üzerinden de bu iddaa sitesine ulaşabilmektedir.

buton