Betplay

iddaa Siteleri 21 Nisan 2016, 15:32 Betplay

Betplay hakkında elde edilen bilgilere bakıldığında söz konusu iddaa sitesinin 2003 yılından bu yana hizmet veren iddaa siteleri arasında yer aldığını görmekteyiz. Site içerisinde bulunan bilgilere göre aynı zamanda Betplay iddaa sitesinin kurulduğu günden itibaren lisanslı yayın yaptığı elde edilen bilgiler arasında yer almaktadır.

Bu lisansını Curacao tarafından alan Betplay iddaa sitesinin lisans numarası 8048/JAZ olarak bilinmektedir. Sitenin bağlı olduğu şirket ise Comfortlink N.V şirketidir. Betplay iddaa sitesine yapılacak olan giriş işlemlerinin ardından site hakkında elde edilmek istenen daha çeşitli bilgiler için site haznesinde yer alan hakkımızda sekmesi sitenin ziyaretçileri ve müşteri kadrosu tarafından ziyarete açık durumdadır.

Betplay iddaa Seçenekleri

Betplay iddaa sitesi haznesine yapılacak olan ziyaretlerin ardından mavi tonları ile oluşturulmuş bir iddaa sitesi sayfası bizleri karşılamaktadır. iddaa sitesinin bu ana sayfasının en üst kısmında iddaa seçenekleri ile karşılaşılmaktadır. Betplay iddaa seçenekleri kadrosuna bakıldığında bu bölümde spor iddaaları ile başlangıç gösterildiği doğrudur.

Müşterilere spor iddaaları çerçevesinde futbol, basketbol, voleybol, hentbol, tenis, masa tenisi, hokey gibi çeşitli spor dalları sunulmaktadır. Sunulan bu spor dallarına yapılacak olan iddaaler musabaka esnasında ya da musabaka sırasında gerçekleşebilmekte olup sitenin canlı iddaa sisteminin mevcut olduğunu söyleyebilmekteyiz. gazino bölümünde de canlı gazino olarak bir merkez bulunmakta olup roulette, slot, baccarat, 21, poker gibi oyun seçenekleri bulunmaktadır.

Betplay Para Yatırma ve Para Çekme İşlemleri

Betplay iddaa sitesinde yer alan iddaa seçenekleri ve promosyon seçeneklerinden yararlanabilmek için bilindiği üzere öncelikli olarak üyelik işlemlerinin gerçekleşmesi gerekmektedir. Üyelik işlemlerinden sonra da belirlenen miktar ve yöntemler ile para yatırma işlemlerinin gerçekleşmesi ile birlikte bu seçeneklerden yarar sağlanabilmektedir. Betplay para yatırma ve para çekme işlemlerini müşterileri belirli yöntemler ile gerçekleştirebilmektedirler. Para yatırma işlemlerine baktığımızda banka havalesi, Cepbank, kredi kartı gibi yöntemlerin kullanıldığın görmekteyiz. Minimum para yatırma tutarı da 20 Euro olarak belirlenmiştir. Para çekme işlemleri de Ukash, skrill, neteller, banka havalesi Cepbank yöntemleri ile gerçekleşebilmekte olup para çekme işlemlerinde de para yatırma işlemlerinde olduğu gibi belirlenen limit 20 Euro olarak bilinmektedir.

Betplay Üyelik İşlemleri

Betplay üyelik işlemleri site haznesinde bulunan iddaa ve promosyon seçeneklerinden yararlanabilmek için gerçekleştirilmesi gereken ilk işlem olarak bilinmektedir. Üyelik işlemleri için siteye yapılacak olan girişlerden sonra ilk olarak üye ol sekmesinin bulunup tıklanması gerekmektedir. Daha sonrasında bu sekme içerisinde bulunan başvuru formunun doldurulması gerekmektedir.

Başvuru formunda kişisel, iletişim, kullanıcı gibi çeşitli bilgiler müşterilerden beklenmektedir. Bu bilgilerin doğru bir şekilde doldurulması ile birlikte müşteriler kayıtlarını başarıyla tamamlamış olmaktadırlar. Kayıt işlemlerinden sonra belirlenen para yatırma yöntemleri ile para yatırma işlemlerinin de gerçekleşmesi ile birlikte sitenin hizmetlerinden yararlanılabilmektedir.

 

 

buton