Tippbet

iddaa Siteleri 29 Nisan 2016, 00:32 Tippbet

Tippbet hakkında elde edilen bilgilere bakıldığında sitenin 2013 senesinde iddaa hizmetlerine başlamış olduğu görülmektedir. Lisanslı iddaa siteleri arasında yer alan Tippbet iddaa sitesinin lisansı Curacao tarafından sağlanmaktadır. Çeşitli ülkelerde yayınları bulunan iddaa sitesinin 2015 senesinden itibaren de Türkiye iddaa sektörleri piyasasına yer aldığı görülmektedir. Bu nedenden dolayıdır ki sitenin haznesinde yer alan dil seçenekleri arasında Türkçe dil seçeneği ile de karşılaşılabilmektedir. Çeşitli şirket bilgilerine bakıldığında alt yapısının Runbet iddaa sitesi ile aynı alt yapı firmasına ait olduğu görülmektedir. Tippbet giriş işlemlerinin ardından sitenin en alt kısmında yer alan hakkımızda sekmesinden site hakkında daha çeşitli şirket bilgilerine erişimler sağlanabilmektedir.

Tippbet iddaa Seçenekleri

Tippbet iddaa seçenekleri kadrosuna erişimler sitenin en üst kısmında yer alan gri şeritten gerçekleşebilmektedir. Bu şeritte yer alan iddaa seçeneklerine bakıldığında spor iddaaları ile ilk olarak karşılaşılmaktadır. Spor iddaaları kapsamında Tippbet müşterilerine futbol, basketbol, voleybol, hentbol, tenis, masa tenisi, hokey, bilardo gibi çeşitli spor dalları sunulmaktadır. Canlı iddaa sekmesi de bulunan Tippbet iddaa sitesinin bu haznesinden bazı spor dallarına musabaka esnasında iddaaler gerçekleşebilmektedir. Siteye yapılacak olan giriş işlemlerinin ardından gazino sekmesine tıklanması ile birlikte de 21, roulette, poker, baccarat ve çeşitli slot oyunlarının bulunduğunu görmekteyiz. Spor iddaalarınde bulunan canlı iddaa sistemi gazino iddaalarınde de müşterilere sunulmaktadır.

Tippbet Para Yatırma ve Para Çekme İşlemleri

Tippbet iddaa sitesi haznesindeki çeşitli iddaa ve promosyon seçeneklerinden yararlanmak isteyen iddaa tutkunlarının ilk olarak üyelik işlemlerini daha sonrasında da sitenin para yatırma işlemlerini gerçekleştirmiş olmaları gerekmektedir. Tippbet para yatırma ve para çekme işlemlerinde çeşitli yöntemlerin kullanılabildiği görülmektedir. Sitede yer alan para yatırma yöntemlerine bakıldığında skrill, Ecopayz, havale, Ukash, Paysafecard, neteller, Astropay ve Cepbank gibi isimler ile karşılaşılmaktadır. Para çekme yöntemlerinde de skrill, banka havalesi, Ecopayz, Astropay, Paysafecard, neteller yöntemleri kullanılmaktadır. Para çekme işlemlerinde minimum çekim tutarı 75 Türk Lirası olarak belirlenmiştir. Daha detaylı işlem bilgilerine site haznesinde erişimler sağlanabilmektedir.

Tippbet Müşteri Hizmetleri

Tippbet müşteri hizmetleri kapsamında site haznesinde yer alan tüm hizmetleri görebilmekteyiz. Bu hizmetlere bakıldığında bir de canlı destek servisi ile karşılaşmaktayız. iddaa seçenekleri, ödeme yöntemleri gibi çeşitli hizmetlerin arasında bulunan bu canlı destek hizmetinin 7 gün 24 saat boyunca müşterilerine hizmet verdiği görülmektedir. Müşteriler bu hizmet seçeneğini kullanarak Tippbet iddaa sitesi hakkında daha çeşitli şirket bilgilerine erişimlerini sağlayabilmektedirler. Aynı zamanda site içerisinde yaşanabilecek herhangi bir sorun durumunda Tippbet canlı destek servisine başvurulması ile birlikte müşterilere çeşitli çözüm önerileri sunulmakta ve sorunlar bu şekilde çözüme kavuşturulmaktadır. Sitenin hakkında duyulan dilek ve itirazler de bu merkez tarafından kabul edilmekte olup buradan da site yetkililerine iletimi sağlanmaktadır.

 

 

buton