Para Çekiminde Belge İstemeyen iddaa Siteleri

iddaa Para Çekme 18 Nisan 2016, 11:14 Para Çekiminde Belge İstemeyen iddaa Siteleri

iddaa siteleri pek çok müşterisine iddaa alanında benzersiz hizmetler sunmak adına yarış içerisindedir. Bu yarışta siteler genellikle sağladıkları promosyonları abartarak hatta bedava iddaa hakkı tanıyarak işin boyutunu oldukça abartmışlardı. İşte bu yarışın son noktası da sitelerin para çekme işlemlerinde belge isteme zorunluluğunu kaldırmalıdır.

Gittikçe yaygınlaşan bu uygulama kapsamında artık pek çok müşteriye fayda sağlayan bu uygulama ile belli bir limitin üzerinde ki para çekim işlemlerinizde belge göstermek zorunda kalmazsınız. Para çekiminde belge istemeyen iddaa siteleri elbette ki akla güvenlik sorularını getirmektedir. Fakat para çektiğiniz noktadan sonra güvenlik kısmı artık siteyi değil sizi ilgilendirir. Belge isteme gibi bir özelliği kaldıran sitelerin güvenliği ile ilgili sizin açınızdan bir sıkıntı yoktur.

iddaa SiteleriSite HakkındaHoş Geldin promosyonuÜye Ol Betmatik İncele365 TLBetmatik Üye Ol Rompoker İncele10 TL FREERompoker Üye Ol İntbet Hakkında300 TLİntbet Üye Ol Pokerbeta Hakkında3 TL FREEPokerbeta Üye Ol

Pek çok müşteri aslında bu uygulamayı kullandıkları sitelerden istemektedir. Çünkü eğlence için girdikleri bu sitelerde bir de belge işleriyle uğraşmak gereksiz bir vakit kaybıdır. Belge isteyen siteler genellikle sizlerden kimlik, ehliyet ya da ikametgah belgesi gibi önemli belgeleri fotokopilerini istemektedirler. Bu belgeleri göndermek gereksiz zaman kaybına yol açtığı ve müşterileri memnun etmediği için pek çok site bu özelliği kaldırma yoluna gitmektedir. Müşterilerine güvenir bir yaklaşımla hareket eden bu siteler sizleri zor duruma sokmamak üzeri para çekme işlemleriniz belirlenen limitin üzerinde olduğu sürece sizden herhangi bir belge talep edilmemektedir.

Siteye üye olurken sizden bir takım kişisel bilgilerinizi, hesap bilgilerini ve iletişim adreslerinizi site ile paylaşmanız istenir. Site ile yaptığınız sözleşmede bu bilgilerin asla üçüncü kişi veya kurumlar ile paylaşılmayacağı açık ve net bir şekilde belirtilir. Bu para çekme işlemlerinizde belge isteme uygulaması daha çok sitenin başkasının hesabını kullanmamanız için yaptığı bir uygulamadır.

Çünkü o belge ile siteye verdiğiniz bilgilerde herhangi bir farklılık ya da tutarsızlık bulunduğunda site ile ilişiğiniz kesilecektir ve sitede bir daha iddaa yapmanız yasaklanacaktır. Belge istemeyen sitelerin artık bunu bulmak için başka yollar geliştirmeleri üzerinde he defasında belge isteme özelliği kalkmıştır. Fakat siz yine de üye olurken sadece kendi bilgilerinizi verin ve başkalarının hesaplarından herhangi bir işlem yapmayın.

Para çekiminde belge istemeyen iddaa siteleri gün geçtikçe yaygınlaşmaktadır. Zaten iddaa siteleri genellikle müşterilerin isteği doğrultusunda hareket etmektedir. Bu özelliği pek çok site bu yüzden kendi özellikleri arasında katmaktadır. Para çekme işlemlerinizde belge istemeyen siteler şunlardır: Betist, Betpas, Bixbet, You Win, Tipobet365, Sportotobet, BetSat ve Restbet’tir. Bu siteleri kullanırsanız hem geniş para çekme yöntemlerinden faydalanabilirsiniz hem de her para çekme işleminizde canlı yardım ile uğraşmayarak belge vermek gibi bir dertle karşılaşmamış olursunuz. Belge istenmesi elbette kötü bir şey değildir fakat belgenin istenmemesi de iddaa oyuncuları tarafından oldukça kolay ve tercih edilen bir yöntemdir.

buton