Evrak İstemeyen iddaa Siteleri

Genel 11 Nisan 2016, 00:53 Evrak İstemeyen iddaa Siteleri

iddaa siteleri Türk iddaaçilerin ilgilerini çekebilmek için birbirleri ile kıyasıya rekabet içerisindedir. Bu rekabet içerisinde müşterileri oldukça rahatlatan uygulamalara gitmektedir. Bunlar bir tanesi de evrak istememektir. Bu sitelerinde pek çoğu artık müşterilerini yormamak adına herhangi bir evrak talebinde bulunmamaktadır. Fakat hala özellikle ilk para yatırma ve çekme işleminizde sizden evrak talep edebilecek sitelerde mevcuttur.

Müşterilerin en çok istedikleri ve en çok talep ettikleri sitelerinde başında evrak istemeyen iddaa siteleri gelmektedir. Bazı müşterilerin başına bu istek yüzünden kimi zaman mağdur olabilecekleri durumlar gelebilmektedir. Bu yüzden iddaa yapacağınız siteyi iyi araştırmanız ve bu araştırma sonucunda seçmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde herhangi bir evrak olmadan yaptığınız işlemleriniz sizin zararınıza sonuçlanabilir ve mağdur konuma rahatlıkla düşebilirsiniz.

Pek çok kişi evrak işlemleriyle uğraşmanın zaman kaybı olduğunu düşünmektedir. Bu esasında haklı bir istektir. Çünkü pek çok kişi bu sitelere sadece boş zamanlarında eğlence amacıyla uğramaktadır ve herhangi bir belge ile uğraşmak gereksiz vakit kaybı olacaktır. Bu yüzden evrak istemeyen iddaa siteleri kullananlarda dolandırılma gibi bir durumunu göz ardı ederek oyunlarını oynamaları gerekmektedir. Zaten pek çok lisanslı iddaa sitesi de oyuncularına bu evraksız para yatırma ve para çekme işlemini gerçekleştirmeye olanak tanıyan imkânlar sunmaya başlamıştır. Bu noktada kişiler güvenilir sitelerden de hızlı ve uğraşsız bir şekilde para yatırıp çekebilirler.

Pek çok güvenilir ve lisanslı iddaa sitesi artık oyuncularına güvenerek belli bir limite kadar para çekme işlemlerine herhangi bir belge talep etmemektedir. Ancak bu limitin geçilmesi durumunda belge isteme haklarını kendilerinde saklı tutmaktadır. Belirli bir limitin altında tutulduğunda da belge isteme işlemi olmaz bu sadece belli bir limiti üzerinde yer alan oyuncular için geçerli bir uygulamadır. iddaa sitesi sizden hesap açarken belge istemeyebilir fakat sizin yine de siteye üye olurken hesap ve üyelik bilgilerinizi doğru girmeniz sizin yararınıza olacaktır. Çünkü pek çok site bu bilgilerin yanlışlığını tespit edebilmekte ve sizleri yakaladığında site ile ilişiğinizi kesebilmektedir. Ayrıca başka kişilerin bilgileri ile de hesap açmanız ve bu başka kişilerin bilgilerini siteye vermeniz de kesinlikle yasaktır. Tanıdığınız bile olsa başka kişilerin üyelikleri üzerinden oyun oynayamaz ve para çekme ve para yatırma işlemlerini gerçekleştiremezsiniz. Aynı şekilde yakalandığınız zaman siteden uzaklaştırılırsınız.

Evrak istemeyen iddaa siteleri: Youwin, Tümbet, Tipobet365, Sportotobet, Betsat, Restbet, Betpas, Betist, Bixbet. Bu sitelerden rahatlıkla para çekme ve para yatırma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hem siteye üye olurken hem de siteyi kullandığınız sürece kimse sizden herhangi bir belge istemeyecektir. Müşterilerine güveni tam olan bu sitede rahatlıkla her türlü oyun işleminizi gerçekleştirebilir ve oldukça yüksek miktarda para kazanabilirsiniz.

buton