Tottibet

iddaa Siteleri 22 Nisan 2016, 14:08 Tottibet

Tottibet hakkında elde edilen bilgilere bakıldığında söz konusu iddaa sitesinin 2016 senesinde kurulan iddaa siteleri arasında yer aldığını görmekteyiz. Kuruluş tarihinden dolayı yeni iddaa siteleri arasında yer aldığını söyleyebilmekteyiz. Site içerisinde elde ettiğimiz bilgilere göre Tottibet iddaa sitesi Playmatch Limited şirketi haznesinde çalışmalarını yürütmektedir.

Aynı zamanda kurulduğu günden itibaren lisanslı olan iddaa sitesinin bu lisansı Malta tarafından sağlanmaktadır. Online iddaa sektörleri piyasasında Türkiye’de de yeri bulunan iddaa sitesinin alt yapı bilgilerine de erişim sağlanabilmektedir. Tottibet iddaa sitesinin alt yapısı Betconstruct tarafından sağlanmaktadır. Site haznesinde çeşitli dil seçenekleri ile karşılaşmakta mümkündür. Daha çeşitli bilgiler için site haznesine yer alan hakkımızda sekmesine yapılacak olan ziyaretler müşteriler ve ziyaretçiler için yeterli olabilmektedir.

Tottibet iddaa Seçenekleri

Tottibet iddaa seçenekleri tablosunu siteye yapılacak olan giriş işlemlerinin ardından koyu renkler ile tasarlanmış olan ana sayfasının en üst kısmında yer alan sekmelerde görebilmekteyiz. Bu sekmelere bakıldığında ilk olarak spor iddaaları ile karşılaşılmaktadır. Tottibet iddaa sitesinde sunulan spor iddaaları arasında futbol, basketbol, voleybol, hentbol, tenis, basketbol, beyzbol gibi spor dallarının bulunduğunu görmekteyiz.

Üstelik bu spor dallarına yapılacak olan iddaaler musabaka esnasında ya da musabaka öncesinde gerçekleştirilebilmektedir. Sitenin içerisinde bulunan diğer iddaa seçeneklerini gazino, canlı gazino, sanal sporlar, toto ve oyunlar olarak sıraya dizebilmekteyiz. gazino bölümünde bulunan oyunlar roulette, baccarat, 21, slotlar olarak sıralanabilmektedir.

Tottibet Para Yatırma ve Para Çekme İşlemleri

Tottibet iddaa sitesinde bulunan iddaa ve promosyon seçeneklerinden müşterilerin yararlanabilmesi için bilindiği üzere ilk olarak üyelik işlemlerinin gerçekleşmiş olması gerekmektedir. Bu işlemlerin gerçekleşmesinin ardından site içerisinde bulunan para yatırma yöntemleri ile bu işleminde gerçekleşmesi ile iddaa ve promosyon seçenekleri değerlendirilebilmektedir.

Tottibet para yatırma ve para çekme işlemleri müşteriler için çeşitli yöntemler ile gerçekleştirilebilmektedir. Para yatırma işlemlerinin banka havalesi, Cepbank, Ecopayz, neteller, Astropay gibi yöntemler ile gerçekleşebildiğini görmekteyiz. Para çekme işlemleri de sitenin içerisinde yer alan banka havalesi, Ecopayz, neteller gibi yöntemler ile gerçekleşmekte olup para çekme işlemlerinde minimum tutar 100 Türk Lirası olarak belirlenmiştir.

Tottibet Müşteri Hizmetleri

Tottibet iddaa sitesinde sunulan hizmetlerin iddaa seçenekleri, promosyon seçenekleri gibi hizmetlerin tümünü müşteri hizmetleri kapsamında görebilmekteyiz. Tottibet müşteri hizmetleri kapsamına alabileceğimiz hizmetlerden bir tanesi de canlı destek servisidir. Tottibet iddaa sitesinde sunulan canlı destek servisi tüm müşterilerine 7 gün 24 saat boyunca hizmet vermektedir.

Bu hizmet sayesinde müşteriler site hakkındaki şirket ve türevi bilgilere daha çeşitli bir şekilde ulaşma imkanı bulabilmektedir. Sitenin haznesinde yer alan herhangi bir hizmet sorununda müşteriler bu merkezden çözüm önerileri alabilmektedir. Aynı zamanda müşterilerin Tottibet iddaa sitesi hakkındaki dilek ve itirazleri bu merkez aracılığı ile site yönetimine iletilmektedir.

buton