Sezarbet

iddaa Siteleri 8 Mayıs 2016, 02:14 Sezarbet

gazino ve spor iddaa oyunlarını oynamak için en doğru adreslerden bir tanesi Sezarbet olmaktadır. Sezarbet hakkında detaylı bilgi için bu yazıyı okumaya devam edin. Sezarbet piyasanın en yüksek ve iyi oranlarını veren ve en çok oyun çeşitlerine sahip olan iddaa sitesi olmaktadır. Hem canlı iddaa oyunlarını oynayabilirsiniz, hem de gazino oyunlarını oynayabilirsiniz. Canlı destek ile beraber, her gün sabah saat 10’dan gece saat 2’ye kadar canlı destek alabiliyorsunuz. Bu saatlerin dışında ise, müşteri temsilcilerine elektronik posta göndererek talebinizi iletebilirsiniz.

Sezarbet iddaa Seçenekleri

 Sezarbet iddaa sitesine girdiğinizde ve üye olduktan sonra oynayabileceğiniz birçok farklı iddaa oyunları bulunmaktadır. Sezarbet iddaa seçenekleri arasında; spor iddaaları, canlı iddaaler, gazino oyunları ve canlı gazino oyunları bulunmaktadır. Bunlardan herhangi birine girdiğinizde, istediğiniz bütün iddaa oyunlarını oynayabilirsiniz. Spor iddaa oyunlarında istediğiniz takıma yatırım yapıp onların kazanmalarını sağlayabilirsiniz ve sonuçlarını canlı olarak izleyebilirsiniz. gazino oyunlarında ise roulette’ten tutun ki 21 ve Poker gibi birçok odalarda farklı iddaa miktarları ile oyunlarınızı oynayabilirsiniz.

Sezarbet Para Yatırma İşlemleri

 Sezarbet iddaa sitesine üye olduktan sonra, bir sonraki aşamad hesabınıza bir miktar para yatırmanız gerekmektedir. Bunu yapabilmek için de birkaç farklı yöntemler kullanabilirsiniz. En hızlı Sezarbet para yatırma işlemleri banka havalesi yaparak gerçekleşmektedir. Bu yöntemle paranız en fazla 10 dakika içerisinde hesabınıza geçmiş olacaktır. Bir diğer işlem ise cep banktır. Bu yöntem ile işlem yaptığınızda ise en fazla yarım saat içerisinde paranız hesabınıza yatmış olacaktır. Diğer işlemlerdeyse en fazla 15 dakika kadar sürmektedir. Diğer işlemlerde kontroller sağlanır ve hesabınıza paranın geçip geçmediği kontrol edilir. Banka havalesi dışında, bütün para yatırma yöntemlerinde, yatırabileceğiniz minimum tutar 50 lira olmaktadır. Banka havalesinde ise 100 lira yatırmanız gerekmektedir.

Sezarbet Para Çekme İşlemleri

 Sitede oyunlarınızı oynadınız ve paranızı kendi banka hesabınıza aktarmak için, siteden para çekmek istiyorsunuz. Sezarbet para çekme işlemleri herhangi bir sorun ile karşılaşılmadığı sürece en fazla yarım saat içerisinde banka hesabınıza paranız aktarılmış oluyor. Siteden kendi banka hesabınıza para çekmenin alt limiti 100 lira olmaktadır ve üst limiti ise günlük 10 bin lira olmaktadır. Oyunlarınızı oynadıktan sonra, kendi banka hesabınızada birikimlerinizi yapmak isterseniz, günün sonunda paranızı çekmeniz yeterli olacaktır.

Sezarbet promosyonları

 Her iddaa sitesinin dağıtmış olduğu promosyonlar bulunmaktadır. promosyonlar sayesinde hem daha fazla oyunlar oynayabiliyorsunuz ve dolayısıyla kazanma talihınız artıyor. Sezarbet iddaa sitesinde de birçok farklı promosyonlar bulunmaktadır. Sezarbest promosyonları; cepbank promosyonu olarak, cep banktan para yatırdığınızda %20 promosyon vermektedir. İlk üyelikte site üyelerine hoş geldin promosyonu olarak %50 vermektedir. Oyuncuların yaptıkları yatırımlarına göre %20 ile %25 arası havale promosyonu vermektedir. Bunların dışında kayıp promosyonlar, haftalık %25 gazino promosyonları ve betgames haftalık promosyonlar gibi farklı promosyonlar bulunmaktadır.

buton