tipobet 77 – Odeon giriş tipobet77.com

tipobet iddaa sitesinin tipobet7 adresi engellendi. tipobet giriş adresi ise tipobet77.com olarak güncellendi. tipobet yeni adresine alttaki butona tıklayarak ulaşabilirsiniz.

tipobet iddaa sitesi çok uzun süredir Türkiye’de hizmet veren bir sitedir. tipobet uzunca bir süredir tipobet7 adresi ile hizmet veriyordu. Ama bu adres geçtiğimiz gün TİB tarafından bloklandı. Bunun yerine açılan tipobet77 adresine şu an sorunsuz olarak giriş yapılabiliyor. tipobet sitesinde yaşanan adres değişikliği mail ile üyelere bildirildi. Belki siz bu duyuruyu almamış olabilirsiniz. Böyle durumlarda sitemizdeki duyuruları takip etmenizi öneririz. Çünkü biz adres değişikliklerini ilk olarak duyuran siteyiz.

tipobet 77 muhtemelen önümüzdeki günlerde engellenecektir. Bu adres engellendiğinde sitemizi ziyaret edip tipobet giriş bağlantılarına tıklayabilirsiniz. Sitemizdeki tipobet yeni adres bağlantıları otomatik olarak engelsiz tipobet adresine yönlenmektedir. tipobet’e yukarıdaki link üzerinden üye olarak sitemize özel 200 TL’ye kadar %50 ilk para yatırma promosyonu kazanabilirsiniz. Üyeliğinizi gerçekleştirdikten sonra ilk para yatırmada 200TRY promosyon kodunu kullanarak işleminizi yapabilirsiniz.

Yazı etiketleri: tipobet giriş • tipobet yeni adres

30 Mart 2016 Yazıldı tipobet Haber

buton