Roks Poker

iddaa Siteleri 29 Nisan 2016, 00:24 Roks Poker

Roks Poker hakkındaki bilgilere bakıldığında sitenin 2013 senesinde kurulmuş olan gazino siteleri arasında yer aldığı görülmektedir. Hizmet hayatına tam olarak ise 19 Nisan 2013 senesinde başlamış bulunmaktadır. Lisanslı siteler arasında olduğu bilinen iddaa sitesinin Curacao ismine ait bir lisansı mevcuttur. Alt yapı bilgilerine bakıldığında Poker Klas alt yapısının kullanıldığı görülmektedir. Çeşitli dil seçenekleri bulunan iddaa sitesinin bu dil seçenekleri arasında Türkçe dil seçeneğinin de görülmesi mümkündür. Kurulduğu tarihten itibaren Türkiye iddaa sektörleri piyasasında yeri mevcut durumdadır.

Roks Poker iddaa sitesi hakkında elde edilmek istenen daha çeşitli bilgiler için sitenin en alt kısmında yer alan hakkımızda sekmesinin tıklanıp incelenmesi yeterli olabilmektedir.

Roks Poker Para Yatırma ve Para Çekme İşlemleri

Roks Poker iddaa sitesinde yer alan iddaa seçeneklerinden yararlanmak isteyen kişilerin üyelik işlemlerinin ardından para yatırma işlemlerini de gerçekleştirmesi gerekmektedir. Para yatırma işlemlerinden sonra kazanılan iddaaler sonucu para çekme işlemleri için de bilgi almak isteyen kişiler için site içerisinde araştırma yapıldığında Roks Poker para yatırma ve para çekme işlemlerinin çeşitli yöntemler ile gerçekleştirilebildiğini görmekteyiz. Bu yöntemlere bakıldığında para yatırma işlemlerinde Ukash, banka havalesi ve TL Nakit yöntemleri kullanılmaktadır. Müşteriler para çekme işlemlerini banka havalesi yöntemi ile gerçekleştirebilmektedirler.

Sitenin para yatırma ve para çekme yöntemlerinde kullanmış olduğu minimum ve maksimum tutarlara site içerisinden erişimler mümkündür.

Roks Poker promosyon Seçenekleri

Roks Poker iddaa sitesinde rastlanan iddaa seçeneklerinden sonra bir de promosyon seçenekleri ile müşterilere hizmet verildiği görülmektedir. Roks Poker promosyon seçeneklerine sitenin en üst kısmında konumlandırılmış durumda olan promosyonlar sekmesinden kişiler erişimlerini sağlayabilmektedir. İlgili sekmede diğer iddaa sitelerinden farklı olarak hoş geldin promosyonunun bulunmadığını görmekteyiz. promosyon seçeneklerine bakıldığında da kayıp, iddaa türleri ve yatırma yöntemlerine uygun promosyon kategorileri oluşturulmuştur. Bu promosyon seçenekleri %7 para yatırma promosyonu, 250 Türk Lirası VIP promosyon, gazino kayıp promosyonu gibi site içerisinde bulunmaktadır. promosyon seçeneklerinin promosyon çevrim kuralları, talep işlemleri gibi çeşitli detay bilgileri mevcut durumdadır.

Roks Poker Müşteri Hizmetleri

Roks Poker müşteri hizmetleri kapsamında site içerisindeki promosyon seçeneklerini, iddaa seçeneklerini kısacası tüm hizmetleri alabilmekteyiz. promosyon ve iddaa gibi seçeneklerden bahsedilmiş durumda olunduğundan sitenin müşteri hizmetleri kapsamında bir de canlı destek servisinin bulunduğu görülmektedir. Canlı destek servisi kapsamında müşterilere 7 gün 24 saat boyunca hizmet sunulmaktadır. Sunulan bu hizmetlerden müşteriler çeşitli şekillerde yararlanabilmekte olup en önemlisi de bu servis müşterilerin site içerisindeki herhangi bir sorunu durumunda anında iletişime geçerek müşterilere çeşitli çözüm önerileri ile problem giderme durumuna sokabilmektedir. Müşterilerin site hakkında elde etmek istedikleri daha çeşitli şirket bilgilerine bu hazneden erişim sağlanabilmektedir. Aynı zamanda dilek ve itirazler de bu merkez üzerinden gerçekleştirilmektedir.

 

buton