Polibet

iddaa Siteleri 1 Mayıs 2016, 12:22 Polibet

Polibet hakkındaki bilgiler inceleme altına alındığında sitenin 2016 yılında tam olarak iddaa hizmetlerine başlangıç gösterdiği bilinmektedir. 2016 senesinde kurulduğundan dolayı yeni iddaa siteleri arasında yer alan Polibet iddaa sitesinin lisansı da mevcut durumda olmakla birlikte bu lisans söz konusu iddaa sitesine Curacao tarafından sağlanmaktadır.

Sitenin haznesinde yer alan dil seçenekleri arasında kurulduğu günden itibaren Türkiye iddaa sektörleri piyasasında yer almasından dolayı da Türkçe dil seçeneği ile karşılaşılması mümkündür. Siteye yapılacak olan giriş işlemlerinin ardından sitenin en alt kısmında bulunan hakkımızda sekmesinden çeşitli Polibet hakkındaki şirket ve türevi bilgilere erişimler sağlanabilmektedir.

Polibet iddaa Seçenekleri

Polibet iddaa sitesinde sunulan iddaa seçeneklerine bakıldığında bu iddaa seçeneklerinin en üst kısımda konumlandırılmış durumda olduğu gözlemlenmektedir. Polibet iddaa seçenekleri arasında rastlanan ilk iddaa seçeneği spor iddaaları olmakla birlikte bu spor iddaaları içerisinde futbol, basketbol, voleybol, hentbol, tenis, hokey, masa tenisi, buz hokeyi, ragbi gibi çeşitli spor dalları ile karşılaşılmaktadır.

Karşılaşılan spor dallarının bazılarına yapılacak olan iddaaler canlı iddaa sekmesinden musabakaların oynandığı esnada gerçekleşebilmektedir. Sitede gerçekleştirilen iddaalerden sonra haznesinde mevcut durumda olan canlı anlatım servisinden sitenin iddaa sonuçları kontrol altına alınabilmektedir. Polibet girişlerinden sonra iddaa seçenekleri kısmında gazino iddaaları de mevcut durumda olmakla birlikte bu seçenekler arasında roulette, 21, slot, baccarat, poker gibi oyunlar ile karşılaşılması mümkündür.

Polibet Para Yatırma ve Para Çekme İşlemleri

Polibet iddaa sitesinde yer alan iddaa seçenekleri ve promosyon seçenekleri gibi hizmetlerden yararlanabilmek için öncelikli olarak sitenin üyelik işlemlerinden daha sonrasında da para yatırma işlemlerinden bilgi almak gerekmektedir. Polibet para yatırma ve para çekme işlemlerinin çeşitli yöntemler ile gerçekleşebilen işlemler arasında yer aldığı görülmektedir.

Polibet iddaa sitesinde sunulan para yatırma yöntemlerine bakıldığında banka havalesi, Cepbank, kredi kartı gibi seçenekler gözlemlenmektedir. Banka havalesi ile yapılacak olan para yatırma işlemlerinde minimum  50 TL yatırım yapılmaktadır. Para çekme işlemlerinde ise bu tutar 100 TL olarak belirlenmiştir. Sitenin kredi kartı yöntemi ile de para çekme işlemleri gerçekleşebilmektedir.

Polibet promosyonları

Polibet iddaa sitesinde müşteriler için sağlanan hizmetlerin arasında iddaa seçeneklerinden sonra promosyonlar sekmesinde Polibet promosyonları ile karşılaşılmaktadır. Polibet iddaa sitesinde sunulan promosyon seçeneklerine bakıldığında ilk olarak sitenin hoş geldin promosyonu ile karşılaşılmaktadır. Hoş geldin promosyonu statüsünde müşterilere %100 oranında 1000 Türk Lirasına kadar promosyon seçeneği sunulmaktadır.

Bu promosyon seçeneklerinden çeşitler elde edilebilmekte olup sitenin diğer promosyon seçeneklerine bakıldığında para yatırma yöntemlerine bağlı olarak sunulduğu görülmektedir. Bu promosyon seçeneklerine bakıldığında %15 cepbank ile para yatırma promosyonu, %20 banka havalesi ile para yatırma promosyonu gibi promosyon seçenekleri ile karşılaşılmaktadır. promosyonların hakkındaki daha çeşitli bilgilere promosyonlar sekmesinden erişimler sağlanabilmektedir.

 

buton