Betgaranti

iddaa Siteleri 8 Nisan 2016, 18:48 Betgaranti

iddaa siteleri arasına henüz yeni girmiş olan Betgaranti iddaa sitesi, Total Gaming Solutions BV şirketi tarafından yönetilmektedir. Siyah bir arka fon üzerinde mavi, beyaz ve açık mavi renkleri kullanılmaktadır. Site tasarımı olarak son derece sade detaylar kullanılmış olup kişilere kolay bir kullanım olanağı da sunulmaktadır. Kişilere sunulan üyelik formunun eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulması halinde birkaç dakika içerisinde kişiler site içerisinde yer alan hizmetlerden faydalanabilme imkânına sahip olabilmektedir. iddaa siteleri için son derece büyük bir öneme sahip olan lisans konusu, Betgaranti iddaa sitesi tarafından Curacao 8048/JAZ kodu ile kişilere sunulmaya da devam etmektedir. Bu iddaa sitesinin kullandığı alt yapı hakkında ve mobil uyumluluk hizmeti hakkında ise herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

Betgaranti iddaa Sitesi Ödeme Yöntemleri

Bu iddaa sitesi aracılığı ile kişilere birbirinden farklı ödeme seçenekleri sunulmaktadır. Banka havalesi, hemen her iddaa sitesinde bulunan ve kişiler tarafından da oldukça yoğun bir ilgi gören ödeme yöntemidir. Bunun yanı sıra aynı zamanda Ecopayz, Cep Bank ve Astropay gibi seçenekler de sunulmaktadır. Kişilerin bu gibi yöntemler arasından kendisine en uygun olanı tercih etmeden önce kendilerine sunulan alt ve üst limitlere dikkat etmesi son derece büyük bir öneme sahip olabilmektedir.

Betgaranti iddaa Sitesi promosyonları

Betgaranti iddaa sitesinde, kişilerin daha fazla kazanabilmesi için birbirinden farklı promosyon imkânları da sunulmaktadır. Bu promosyonlar arasında yer alan ilk promosyon ise, %50 oran ile birlikte 250 TL gibi bir hoş geldin promosyonu verilmektedir. Ödeme yöntemlerinden de çeşitli promosyon kazanabilen kişilere %20 Cep Bank ve %15 banka havalesi promosyonu da sunulmaktadır. %10 oranında ise Astropay ve Cep Bank para yatırma promosyonu da kişilere verilmeye devam etmektedir. Sanal sporlar, garanti ve %25 Canlı gazino kayıp promosyonu da bu iddaa sitesi aracılığı ile kişilere sunulmaktadır. Kişilerin bu promosyonlardan faydalanabilmeleri için ise gerekli promosyon çevrim koşullarını yerine getirmeleri de zorunlu tutulan bir işlemdir.

Betgaranti iddaa Sitesi Oyun Alternatifleri

Gün içerisinde keyifli vakitler geçirmek isteyen çok sayıda kişi için iddaa sitelerinin sunduğu oyun alternatifleri son derece büyük bir öneme sahip olabilmektedir. Betgaranti iddaa sitesi oyun alternatifleri içerisinde spor iddaaları, gazino, canlı gazino, tavla ve poker gibi seçenekler bulunmaktadır. Böylelikle kişiler diledikleri oyunları oldukça kolay bir şekilde bulabilme imkânına da sahip olabilmektedir.

Betgaranti iddaa sitesi hakkında internet üzerinde herhangi bir olumsuz yorum ya da şikâyet bulunmamaktadır. Site üzerinde yaşanan herhangi bir problem için kişiler diledikleri her yerden diledikleri her saat canlı destek hizmeti ile irtibata geçebilme imkânına sahip olabilmektedir. Canlı destek hizmetinin yanı sıra aynı zamanda bu iddaa sitesine mail ile de ulaşabilmek mümkün olabilmektedir.

buton