724pasha

iddaa Siteleri 28 Mart 2016, 22:13 724pasha

Mavi renkli, sade, kullanışlı ve anlaşılır bir işlem platformuna sahip olan 724pasha, 2016 yılında Türk kullanıcılara hizmet vermeye başlayan bir sitedir. Site içeriğinden alınan bilgilere göre, şirketin merkezi Curacao’da bulunmaktadır ve lisansıda Curacao’dan alınmıştır. 1668/JAZ 724pasha’nın lisans numarasıdır. 724pasha’nın teknik alt yapısı ise, ruby technology tarafından sağlanmaktadır.

724pasha Hizmetleri Nelerdir?

724pasha’da, spor iddaaları ve gazino oyunları yer almaktadır. Spor iddaaları bölümü, oynanacak musabakaların yer aldığı normal iddaaler bölümünden başlamış karşılaşmaların yer aldığı, canlı iddaaler bölümünden ve sanal sporlardan meydana gelmektedir. gazino oyunları bölümü ise, klasik oyunlardan ve canlı gazino oyunlarından meydana gelmektedir.

724pasha Spor iddaa Seçenekleri

Spor iddaaları bölümüne giriş yapıldığında oldukça farklı bir görünüm ile karşılaşılmaktadır. 724pasha spor iddaaları için söylenebilecek tek olumsuz söz, sadece 7 adet spor dalının bulunmasıdır. Kriket ve buz hokeyi, hentbol ve voleybol, tensi ve basketbol ile futbol karşılaşmaları bu 7 bölümü meydana getirmektedir. Üyelere kolaylık olması maksadı ile 3, 6 , 24, 48 ve tümü başlıkları altında bir bölüm ayarlanmış olup, buradan başlayacak karşılaşmalara erişmek mümkündür. iddaa oranlarının normal seviyelerde görüldüğü 724pasha spor iddaaları, diğer tüm iddaa sitelerinde olduğu gibi, çoklu iddaa seçeneğini üyelerine sunmaktadır.

724pasha Canlı iddaa Seçenekleri

724pasha canlı iddaa seçenekleri, klasik iddaa sitelerinde yer alan başlıklar altında toplanmaktadır. Gün içerisinde oynanacak karşılaşmalar canlı iddaa bölümüne dahil edilmekte ve üyelere kazanç talihı sunulmaktadır. Canlı iddaa takvimi bölümünden, gün içerisinde programa dahil edilecek karşılaşmalara erişim sağlamak mümkündür. Ayrıca, her hangi bir karşılaşmaya gelindiğinde, karşılaşmanın başlama anının hatırlatılması maksadı ile geliştirilen bir uygulamaya da rastlanılmaktadır.

724pasha Canlı gazino Seçenekleri

Canlı gazino oyunları alanında 8 farklı oyun türü ile üyelerinin karşısına çıkan 724pasha, gerçek kuripiyeler eşliğinde oyun imkanı sunmaktadır. 724pasha canlı gazino bölümüne gelindiğinde, karşılaşılan oyun çeşitleri arasında dragon tiger, roulette, carribean poker, black jack, baccarat, multi player poker, sicbo ve single player poker oyunlarına rastlanılmaktadır. Her hangi bir oyun bölümüne gelindiğinde ise, o oyun hakkında açık olan masa bilgilerine, oyunun başlama ve bitiş saatine ve masada görevli kuripiye bilgilerine ulaşmak mümkündür.

724pasha gazino Oyun Seçenekleri

150’nin üzerinde oyun çeşidi, 724pasha gazino bölümünde yer almaktadır. Popüler oyun seçenekleri, farklı başlıklar altında toplanmakta olup, paralı ya da parasız oyun seçenekleri üyeler sunulmaktadır. gazino oyunlarında en fazla oyun türü, slotlar bölümünde bulunmaktadır.

724pasha promosyonları Nelerdir?

724pasha ana ekranında promosyonlar başlığı altında bir bölüm yer almakta olup, buraya giriş yapıldığında, site tarafından 724pasha promosyonları ya da benzeri başlık altında bir promosyon verilmediği görülmektedir.

724pasha Ödeme Yöntemleri Nelerdir?

724pasha ödeme yöntemleri, sadece TL nakit ve ecopayzdan meydana gelmektedir. Bu iki yöntem haricinde, 724pasha tarafından kabul edilen başka bir ödeme yöntemi bulunmamaktadır.

 

buton