90dakika %100 Hoşgeldin promosyonu

90dakika iddaa sitesi, yeni kayıt gerçekleştirip ilk defa para yatırımı yapan üyelerine 250 TL tutarına kadar %100 Hoşgeldin promosyonu vermektedir. Sadece ilk defa para yatırımı yapacak olan 90dakika üyeleri bu promosyontan yararlanabilir. %100 Hoşgeldin promosyonu alabilmeniz için en az para yatırma tutarı 50 TL olmalıdır. %100 Hoşgeldin promosyonu alabileceğiniz maksimum promosyon tutarı ise 250 TL olarak belirlenmiştir.

90dakika’bın yapmış olduğu %100 Hoşgeldin promosyonu, sadece ilk defa para yatırımı yapacak olan üyelere tanımlanabilir. 90dakika üyelerinin bu promosyontan yararlanabilmek için ilk yatırdıkları ödeme türü Banka Havalesi ya da CepBank olmalıdır. Her üye bu promosyontan yanlızca bir defa yararlanılabilir.
90dakika %100 Hoşgeldin promosyonu hak kazanmış olan üyeler bu promosyonu çevrilebilir hale getirebilmeleri için  ana yatırdığınız paranızı 1 defa 1.80 oranından spor iddaalarınde veya 3 defa gazino oyunlarında, almış olduğunuz promosyonunuzu ise oranların en az 1.80 olduğu spor iddaalarınde 11 katı defa çevirmeniz gerekmektedir. Yapmış olduğunuz kombinenizin oranı 2.00’dan daha düşük ise alacağınız iddaaler promosyon çevrimine dahil edilmez. Ayrıca kombine olarak yapacağınız kuponlarda en az bir musabakasın oranı 1.80 ve üzeri olması gerekmektedir. Toplam oranın ise 2.00 ve üzeri olması yeterli görülmektedir.
90dakika  sitesinde sunulmakta olan ilk üyelik promosyonu yalnızca Türkiye’den üye olan kullanıcılar ve Türkiye vatandaşı kullanıcılar için geçerlidir.
Bu kurallara ek olarak 90dakika genel kural ve şartları geçerlidir.

buton