Aksabet

iddaa Siteleri 1 Nisan 2016, 01:09 Aksabet

İnternet üzerinden iddaa oynatma siteleri arasına diğer birçok iddaa sitesi ile birlikte 2015 yılı içerisinde katılan sitenin herhangi bir şirket adı altında bulunmadığı ve sadece altyapı işlemlerinin Redsoft şirketi tarafından karşılandığını biliyoruz. 2015’in içerisinde bu iddaa pazarına adım atan site uzun süredir eksiklerini tamamlamak için verilen bir fırsat olarak düşünebileceğimiz açılışın ardından bugüne kadar geçen süre içerisinde çoğu eksiğini tamamlamış görünüyor ki sitede çok fazla eksik kısım gözümüze çarpmadı.

Site üzerinden spor alanlarında iddaa yapmak istediğiniz takdirde spor iddaaları, canlı iddaaler ve bu iki tercihin yanında bir de sanal iddaa -‘virtual’ olarak sitede adı geçiyor.- alanında iddaa yapma imkanınız bulunuyor. Spor iddaaları alanında futbol, basketbol, teniz, buz hokeyi, hentbol gibi tutulan bölümlerin yanında dart, ragbi, snooker gibi spor dallarında da iddaa yapabiliyorsunuz. Oldukça kolay bir kullanımı olan iddaa sitesinin spor iddaaları alanının yanı sıra canlı iddaa alanında da oldukça anlaşılır ve akıcı bir site tasarımı kullandıklarını görüyoruz.

Canlı gazino alanında ise 21, roulette ve bakara gibi alışıldık seçeneklerin yanında bir de gazino holdem bulunuyor. Ayrıca görüyoruz ki site hem Evolution Gaming’in oyunlarını hem de Microgaming şirketinin oyunlarını beraber sunuyor. gazino oyunları yani slot oyunları bölümünde ise oyunları isterseniz kategorilerine göre sıralayabilirsiniz. Sanal iddaa oyunlarında ise alıştığımız şekilde dört adet iddaa alanı bulunuyor ve bunları sanal futboli sanal tenis, tazı yarışları ve at yarışları olarak sıralayabiliriz.

Lisans

Site oldukça temiz bir tasarımla, uğraşılmış bir site görünümüyle güven veriyor vermesine fakat Redsoft altyapısı kullanan sitenin hem hakkında bölümü çalışmıyor hem de sitenin alt bölümünde bulunan lisans logosuna tıkladığınızda karşınıza gelmesi gerek lisans doğrulama ekranı gelmiyor. Bu sitenin lisansı olup olmadığı konusu muğlakta bırakıyor. Redsoft alt yapısını kullanıyor olmaları bile aslında lisansları olmasını gerektiriyor fakat yine de sitenin oldukça özensiz bir hakkımızda ve lisans bilgilendirme bölümü bulunuyor.

Hoşgeldin promosyonu Ne Kadar?

İçerisinde 1000 TL’ye kadar promosyon alabildiğiniz sitede bu promosyon hakkında da tam bir bilgi bulamıyoruz fakat canlı gazinoda kaybettiğiniz miktarın %30’u gibi oldukça iyi bir kısmını geri almanızı sağlayan tek bir promosyonları kullanılabilir durumda.

 

promosyon Çevrimi

Hoşgeldiniz promosyonu ile ilgili herhangi bir bilgiye erişemediğimiz için hakkında sadece üst sınırının 1000 TL olduğunu biliyoruz, onun dışında çevirim şartları nelerdir hangi yatırma yöntemleriyle yatırma işlemi yapmalısınız gibi konular hakkında herhangi bir bilgi elde edemiyoruz.

Mobil Uyumluluk

Site adresine bir mobil aygıttan ulaşmaya çalıştığınızda karşınıza masaüstünden daha farklı bir ekran çıkıyor. Fakat mobil sürümün bu farklı ekranının oldukça kullanışsız olduğunu düşünüyoruz.

Müşteri Hizmetleri

Aksabet’e ödeme işlemi gerçekleştirmek istediğiniz zaman Gilpay, Ukash, Ecopayz, Astropay, Neteller veya paysafecard ile ödeme yapabilir ya da banka havalesi ile klasik bir ödeme yöntemi kullanabilirsiniz.

buton