Albet 400 TL İlk Üyelik promosyonu

Albet  sitesi, yeni kayıt gerçekleştirip ilk defa para yatırımı yapan üyelerine ilk yatırım yaptıklarında 400 TL ye kadar % 100  promosyon sağlamaktadır. İlk defa para yatırımı yapacak olan eski ve yeni tüm Albet üyeleri bu 400 TL İlk Üyelik promosyonu promosyonundan faydalanabilir. 400 TL İlk Üyelik promosyonu alabilmeniz için gerekli olan minimum para yatırma tutarı 100 TL’dir.

Albet’in 400 TL İlk Üyelik promosyonu, ilk defa para yatırımı yapacak olan yeni veya eski üyelere tanımlanmaktadır. Albet üyelerinin 400 TL İlk Üyelik promosyonu promosyonundan yararlanabilmek için ilk yatırdıkları ödeme türü Banka Havalesi/EFT ya da CepBank olmalıdır. TLNakit, Ukash  ve EcoPayz,AstroPay ve diğer yatırımları bu promosyondan faydalanamaz.
Albet 400 TL İlk Üyelik promosyonu promosyonuna hak kazanmış olan üyeler promosyonu para dönüştürmek için yatırdığınız para kadar işleminizin 1 katı ve almış olduğunuz promosyonun en az 5 katı değerinde spor iddaalarınde kullanmalısınız. Spor iddaalarınde kullanacağınız oranlar en az 1.5 ya da üzerinde olmalıdır. Bunun dışında promosyonu gazino’da çevirmek isterseniz, promosyon miktarınızın 40 katı kadar iddaa yapmanız gerekmektedir. gazino oyunlar bölümünde yapılacak olan iddaaların promosyon çevirme işlemlerinde, baccarat iddaaları ve roulette oyunlarda bulunan kırmızı-siyah iddaaları %0 olarak değerlendirilmektedir.
Albet iddaa sitesinde sunulmakta olan ilk üyelik promosyonu yalnızca Türkiye’den üye olan kullanıcılar ve Türkiye vatandaşı kullanıcılar için geçerlidir. 400 TL İlk Üyelik promosyonu tanımlandıktan sonraki bir ay gün içinde çevrim şartları tamamlanmalıdır. Aksi halde kullanıcıların aldığı 400 TL İlk Üyelik promosyonu iptal edilir.
Bu kurallara ek olarak Albet genel kural ve şartları geçerlidir.

buton