Albet Para Yatırma

Albet, tüm kullanıcılar için aynı para yatırma sistemini kullanmaktadır. Tam 7 adet ödeme seçeneğiyle Albet hesabınıza para yatırabiliyorsunuz. Bazı sistemler minimum 100 TL ile çalışırken, bazı ödeme sistemlerinin minimum veya maximum limiti bulunmuyor. Bu durum kullanıcıları için artı bir yöndür. genelde hep aynı yöntemleri kullansa da bu yöntemlerin ne olduğu hakkında bilgi sahibi olmanız gerekebilir. Albet’e Para Yatırma Seçenekleri
Cep Bank Para Yatırma
Akbank CepCüzdan ile Para Yatırma
Kredi Kartı İle Para Yatırma
EcoCARD İle Para Yatırma
Paysafecard İle Para Yatırma
Neteller İle Para Yatırma  
Ukash İle Para YatırmaCepbank ile Para Yatırma
Cepbank ile para yatırmak istediğiniz de minimum 100 TL yatırmanız gerekiyor, yatırdığınız para yaklaşık 25 ile 30 dakika arasında hesabınıza düşüyor.Akbank CepCüzdan ile Para Yatırma
Akbank CepCüzdan’ı kullanabilmeniz için öncelikle Akbank CepCüzdan’a üye olmanız gerekmektedir.  CepCüzdan ile istediğiniz yerden istediğiniz telefona kısa mesaj ile para gönderebilmektesiniz. Albet hesabınıza bu yöntemle para yatırmak istiyorsanız Albet’in size verdiği formu doldurarak size verilen yolu izlemektir.
Kredi Kartı Para Yatırma
Kredi kartı ile para yatırmak günümüzde oldukça yaygındır. Albet’te bu durumu kendine avantaj getireceğini düşünerek sitesinde kredi kartı ödeme seçeneğini ekledi. Kredi kartı ile ödeme yapmak isterseniz, hesabım bölümünden kredi kartlarımı seçiyoruz, oradaki sayfaya kredi kartınızı ekledikten sonra kredi kartı ile para yatırma seçeneğini seçiyoruz. 
EcoCARD ile Para Yatırma
EcoCard’ı bir çok kişi bilmese de aslında Dünyaca ünlü bir e-cüzdan sitesidir. EcoCARD’ınızda ki paraları Albet hesabınıza kolayca aktarabilirsiniz. 
Paysafecard ile Para Yatırma
Albet’in koyduğu katı kurallar arasında Paysafecard ‘da yer almaktadır. Diyelim ki PaySafeCard ile Albet hesabınıza para yatırdınız ve iddaainizden para kazandınız. Parayı çekebilmek için öncelikle oynadığınız spor iddaalarınin oranı 1.30 dan fazla olmalıdır. Ancak böyle banka havalesi ile paranızı çekebilirsiniz.
Neteller ile Para Yatırma
Neteller ile de Albet hesabınıza zorlanmadan para yatırabilirsiniz. Bu konuda söylenecek çok bir şey olmadığını düşünüyoruz. Sitede ki hesabım kısmından yönetebilirsiniz.
Ukash ile Para Yatırma
Ukash ile para yatırmakta Paysafecard’a benzemektedir. Yine çekim işlemlerini banka havalesi ile yapıyorsunuz ve spor iddaalarınde 1.30 ve üzeri oranları tutturmanız gerekiyor. 
Daha fazla siteleri için sitemizi takip etmeyi bırakmayın. Bol talihler!

buton