Alfaiddaa

6159- CANLI SKOR

  Alfaiddaa 2016 mayıs ayında açılan, Curacao lisansı ile iddaa ve canlı iddaa oynanabilen Türkçe online iddaa sitelerindendir. Alfaiddaa tamamen Türk iddaa oyuncuları odaklı yanlızca spor iddaaları sunmaktadır.

  Alfaiddaa adresine henüz bir engelleme yapılmadığından www.alfaiddaa.com orijinal adresi üzerinden iddaa oynatmaya devam etmektedir.

  Alfaiddaa yeni üyeler için her para yatırma yönteminde alınabilen %100 oranlı 500 TL değerinde Hoşgeldin promosyonu hediye etmektedir. Tamamen spor iddaalarıne odaklanan bir iddaa sitesi olduğundan, Alfaiddaa üzerinden her musabakaa yüksek oranlar tek musabaka iddaa oynayabilirsiniz.

  Kolay kullanılan iddaa platformu ile hızlıca iddaa oynanabilen Alfaiddaa, musabaka arama özelliği sayesinde aradığınız her musabakaa kolay ulaşma imkanı sunmaktadır. Alfaiddaa sitesi ile Dünyanın her bölgesinden popüler tüm liglere cazip oranlardan canlı iddaa oynayabilirsiniz.

  Alfaiddaa sitesinde sunulan iddaa çeşitliliği ile hesabınızdaki parayı kolayca katlayabilirsiniz. Oyuncu iddaaları, skor iddaaları ve korner iddaaları gibi alternatif spor iddaaları üzerinden daha fazla para kazanmanıza yardımcı olan Alfaiddaa, aynı zamanda kombine ve sistem iddaaları olarak da gayet uygundur.

  İlk para yatırmanıza karşılık hediye edilen 500 TL Hoşgeldin promosyonu dışında, dilerseniz her para yatırma işleminize karşılık %20 oranlı maksimum 500 TL para yatırma promosyonu da alabilirsiniz. Her para yatırma yöntemi için geçerli olan sayesinde Alfaiddaa’te daha fazla para kazanabilirsiniz.

  Kolay promosyon çevirim şartları ile iddaa severleri zorlamayan Alfaiddaa, Hoşgeldin promosyonunu çekebilmek için ana para + promosyon tutarını minimum 1,50 orandan x5 defa çevirmenizi yeterli bulmaktadır. Hoşgeldin promosyonu alabilmek için minimum tutar olarak da 50 TL yatırım yapmanız gerekmektedir.

  promosyon çevirimi için 30 gün gibi gayet makul bir süre belirlemiş olan Alfaiddaa, çoklu hesap tespitinde promosyonunuzu ve kazançlarınızı iptal etme hakkını elinde tutmaktadır.

  Para yatırma yöntemleri olarak şu an için kısıtlı imkanlar sunsada en kısa süre içinde yeni para yatırma metodları eklenecek olan Alfaiddaa’e Kredi kartı ve Ecopazy ile para transfer edebilirsiniz. Alfaiddaa hesabınızdan para çekmek için de Ecopayz ve Havale yöntemlerini kullanabilirsiniz.

  PARA YATIRMA YÖNTEM VE LİMİTLERİ:

  Kredi kartı : min. 30 TL – maks. 1000 TL

  Ecopayz : min. 30 TL – maks. 9800 TL

  PARA ÇEKME YÖNTEM VE LİMİTLERİ:

  Havale : min. 50 TL – maks. 100.000 TL

  Ecopayz : min. 10 TL – maks. 10.000 TL

  Not: Alfaiddaa normal şartlar altında belge talep etmeden işlem yapsa da, istisnai durumlarda belge talep etmektedir. Her türlü sorularınız için Alfaiddaa Türkçe canlı yardımdan bilgi alabilirsiniz.

  FORUM:

  Sizde Alfaiddaa hakkında görüş, düşünce, deneyim veya varsa itirazlerinizi yazmak istiyorsanız forumumuzda Alfaiddaa’e ayırdığımız bölüme burayı tıklayarak yazabilirsiniz.

  xn--bahis-irketleri-e6c.com Forum Alfaiddaa

  buton