Artemisbet 2000 – Artemis yeni adres Artemisbet2000.com

Artemisbet online iddaa sitesi 14 Haziran 2016’da adres değiştirmek zorunda kaldı. Önceki adres Artemisbet1000 sitesinin engellenmesi ile yeni adres Artemisbet2000.com oldu.

 

Dün akşam saatlerinde Artemisbet1000.com TİB tarafından bloklandı. Yenilenen arayüzü ile Euro 2016 dönemine bomba gibi giriş yapan Artemisbet Türkiye’nin en iyi ve en güvenilir iddaa sitelerinden birisidir. Uzun yıllardır Türk iddaaçilere hizmet veren sektörde kalitenin ve hızlı para çekme işlemlerinin adresi olmuştur. Artemisbet iddaa sitesi üyeleri zaten siteyi kolay bir şekilde deneyimleyebiliyorlardı. Ama bu son güncelleme ile Artemisbet arayüzü kullanıcılar açısından çok daha işlevsel ve kolay hale getirilmiş. Tabi Artemisbet firması yeni arayüze geçiş il uğraşırken TİB boş durmuyor. TİB Artemisbet’in bir adresini daha bloklayak sitenin adresinin değişmesini zorunlu kıldı. Artemisbet2000.com adresinin açılması birkaç saat sürdü. Bu süre aralığından birçok üye Artemisbet hesabına erişimedi. Bu yönde blogumuza itiraz ve sitem yorumları gelmiş. Ama maalesefki adres değişiklikleri sırasında yeni adres aktive olana kadar bu tür sorunlar yaşanabiliyor. Artemisbet yeni adresi için sitemizdeki bağlantıları kullanarak sorunsuz bir şekilde siteye erişebilirsiniz.

Artemisbet giriş adresinin değişmesi üyelere mail yoluyla duyuruldu. Tabiki üyelerin çoğu maillerini sık sık kontrol etmedikleri için bundan haberleri yok. Bu nedenle site site dolaşarak adres aramak zorunda kalıyorlar. Oysaki blogumuza girip Artemisbet giriş linklerine tıklasalar otomatik olarak Artemisbet 2000 sitesine ulaşacaklar. Artemisbet üyeleri yeni Artemisbet adresine önceden kullandıkları Artemisbet üyelik bilgileri ile giriş yapabilirler. Artemisbet adres değiştirmiş olsa da hesap bilgileri aynı şekilde yeni adrese taşınmaktadır. Yani siz yeni adreste hesabınıza eski bilgilerinizle giriş yaptıktan sonra göreceksinizki hesap hareketleriniz, iddaa geçmişiniz ve varsa bakiyeniz yeni adrese taşınmış olacak.

Yazı etiketleri: artemisbet giriş • artemisbet yeni adres

15 Haziran 2016 Yazıldı Artemisbet iddaa

buton