Artemisbet 30 – Yeni Giriş Adresi – Artemisbet30.com

Artemisbet iddaa sitesinin giriş adresi 18.11.2015 tarihinde olarak değişmiştir. Yeni giriş adresi sayfasına gitmek için lütfen Ülkemize hizmet veren kaliteli nden biri olan Artemisbet’in giriş adresi bugün itibarıyla Artemisbet 30 olarak değişmiştir. Ülkemizdeki yasalar nedeniyle Artemisbet20.com adresi engellenmiş ve sitenin yeni giriş adresi olmuştur. Artemisbet’e artık bu adres üzerinden girebilir ve iddaa heyecanına kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
Artemisbet Neden Engellendi?
Artemisbet, ülkemize uzun bir süredir hizmet veren iddaa sitelerinden biridir. Açıldığı günden bu yana son derece güvenilir bir hizmet sunuyor olsalar da ülkemizdeki yasalar gereğince Artemisbet’in iddaa oynatması yasaktır. Ancak sundukları fırsatlar nedeniyle birçok kişi bu siteden iddaa oynamaktadır. Bununla beraber zaman zaman Artemisbet’in giriş adresi, ülkemizdeki yasalara istinaden engellenmektedir.
Bu gibi durumlarda da Artemisbet’in yöneticileri tarafından hemen yeni bir adres oluşturulmakta ve üyelere duyurulmaktadır.
Bugün bize gelen maille sitenin Artemisbet20.com olan adresinin olarak değiştirdiğini öğrenmiş bulunmaktayız. Artemisbet’e artık bu adres üzerinden girebilir ve iddaa oynamaya devam edebilirsiniz.
Ayrıca eğer Artemisbet’e henüz üye olmadıysanız hemen üye olarak sitenin ilk defa üye olanlara verdiği 1.000 TL Hoşgeldin promosyonundan yararlanabilirsiniz. Bu promosyon sayesinde siteye yapacağınız ilk para yatırma işleminde 1.000 TL’ye kadar promosyon hesabınıza tanımlanacaktır.

buton