Artemisbet 3000 – Artemisbet giriş adresi Artemisbet3000.com

En kaliteli Türkçe iddaa siteleri arasında yer alan Artemisbet’in siteye giriş adresi olan Artemisbet2000.com alan adı TİB tarafından erişime engellendi. Artemisbet yeni adresi Artemisbet3000.com oldu.

Türkiye’de kullanıcıların en çok tercih ettiği sitelerden birisi şüphesiz Artemisbet’tir. Uzun yıllardır Türkçe iddaa siteleri arasında ön plana çıkmış ve kalitesiyle tanınan Artemisbet artık uzman ekibi ile en iyi hizmeti vermeyi amusabakalıyor. Zaten Artemisbet kullanıcıları sitenin kalitesinden dolayı duydukları memnuniyeti arkadaşlarına dile getirdikleri için Artemisbet her geçen gün üye sayısını arttırıyor. Ama klasik haline gelen bir durum varki o da Artemisbet’in sık sık engelleniyor olması. Çünkü Artemisbet Türkiye’de lisansa sahip değil ve Türkiye iddaa pazarına yönelik hizmet veriyor. Bu nedenle TİB tarafından Artemisbet adresleri engelleniyor. Son engelleme üzerine Artemisbet giriş adresi Artemisbet 3000 olarak değiştirildi.

Artemisbet mobil kullanan bir üyeyseniz aynı şekilde mobil adrese de Artemisbet3000.com üzerinden giriş yapabilirsiniz. Telefonunuzdan Artemisbet3000’e girdiğinizde otomatik olarak sitenin mobil platformuna yönleneceksiniz. Eğer siz de Artemisbet’e üye olmayı düşünüyorsanız mutlaka 1000 TL Artemisbet Hoş Geldin promosyonu kampanyasından yararlanmanızı öneririz. Artemisbet üyesi iseniz Artemisbet yeni adresinde hesabınıza eski üyelik bilgileriniz ile giriş yapabilirsiniz. Artemisbet iddaa sitesine üye olmak ve promosyon kampanyalarından yararlanmak için üstteki butona tıklayabilirsiniz.

Yazı etiketleri: artemisbet giriş • artemisbet yeni adres

29 Haziran 2016 Yazıldı Artemisbet iddaa

buton