Artemisbet 80 giriş Artemisbet80 Mobil

Artemisbet’in www.Artemisbet70.com adresi dün akşam saatlerinde TİB tarafından engellendi. Artemisbet yeni adresi ise Artemisbet80 oldu.

Sevilen iddaa sitelerinden olan Artemisbet de diğer birkaç site gibi giriş adresini değiştirmek zorunda kaldı. Artemisbet adres değişikliği ise TİB’in engellemesinden kaynaklandı. Uzun süredir Artemisbet70 adresi ile hizmet veriliyordu. Akşam saatlerinde gelen engelleme sonrası adres Artemisbet 80 oldu ve Artemisbet firması üyelerini mail yoluyla bilgilendirdi. Ama bu duyurudan haberi olmayan üyeler sitemiz üzeriden bize ulaşarak yeni adresi öğrenmek istiyorlar. Bu sebeple biz de sizin için bir duyuru yayınlamak istedik.

Şu anda gerek Artemisbet masaüstü gerekse mobil site için Artemisbet80.com yazarak siteye girebilirsiniz. Tarayıcınızın geçmiş ve çerezlerini silerek daha rahat bir şekilde siteyi kullanabilirsiniz. Artemisbet giriş için dilerseniz üstteki görsele tıklayarak otomatik olarak siteye ulaşabilirsiniz. Artemisbet üyelerine 1000 TL’ye kadar promosyon veriyor. Eğer siz de Artemisbet’e üye olmayı kafanızdan geçiriyorsanız vakit kaybetmeden üye olmanızı ve bitmeden önce bu promosyon kampanyasından yararlanmanızı öneririz.

23 Nisan 2016 Yazıldı Artemisbet iddaa

buton