Astana – Galatasaray iddaa analizi ve Oranları 30.09.2015

Astana – Galatasaray
Şampiyonlar Ligi
Tarih – Başlama Saati: 30.09.2015 – 21:45
analiz – Oran: 2 (2,26)
iddaa Sitesi: 
Diğer Oranlar
Astana  – 3.02
Beraberlik – 3.07
Galatasaray2.26
2.5 Alt – 1.60
2.5 Üst – 2.10
Yukarıdaki oranlar  iddaa sitesinden alınmıştır.Aralarındaki son 3musabaka
Astana ve Galatasaray ilk kez bir resmi musabakata karşı karşıya gelecek.Karşılaşma Öncesi Puan Durumu ve SıralamaAstana-  0 puan 3.sıra
Galatasaray –  0puan 4.sıraAnaliz
Galatasaray’ın kesinlikle hata yapmaması gereken bir musabaka. Ancak Astana çantada keklik bir takım değil. Aslında Astana, Benfica musabakasında 2-0 yenilmesine rağmen çok da kötü oynamadı. Benfica deplasmanında devreye 0-0 berabere girdiler. İkinci yarıda da ilk pozisyonu onlar buldu ve şutları direkten döndü, tecrübesizliklerinin kurbanı oldular. Galatasaray’ı Gaziantepspor karşısında beğenen de oldu, beğenmeyen de. Ben genel itibariyle performansı olumlu buldum.
Çok eleştirilen Podolski ve Umut’un gol atmaları önemli. Fakat sadece skor üretmeleri değil, her ikisi de kendilerini kanıtlamak için çok hırslıydı. Hücumda sarı kırmızılılar son 2 sezonun en yüksek isabetli şut rakamına ulaştı. Kazakistan temsilcisi kapalı kutu. Nasıl bir takım olduklarını bilmiyoruz. Sadece genel olarak milli takımları üzerinden bir fikrimiz var.
musabakasın bu dönemde oynanması avantaj. Karşılaşma saatinde 17-18 derece bir sıcaklık olacak. Diğer rakipler bu sahada kış aylarında oynayacak, üstelik hem Benfica hem Atletico Madrid için Astana çok uzak deplasman. Dolayısıyla onların puan kaybetmesi sürpriz olmaz.
Galatasaray eğer kazanırsa önemli bir avantaj elde edecek. Ben son musabakataki hırslı oyuna bakarak olumlu bir netice bekliyorum.

buton