AstroPay

449-

  AstroPay

  Astro Pay Türk iddaa piyasasında 2014 yılında ismi duyulmaya başlanmış, kısa sürede bir çok iddaa sitesinde yerini almış ve her geçen gün iddaa severler tarafından daha çok tercih edilen bir ön ödemeli karttır. Latin Amerika ülkelerinde uzun süredir kullanılmakta olan Astro Pay, Türkçe internet sitesi ile Türkiye piyasasına da açıldı ve Türkçe iddaa sitelerinde kullanılmaya başladı.

  Astropay card ön ödemeli sanal bir karttır. Kullanım şekli ile iddaa severlerin uzun süredir bildiği Ukash kart ile benzer özelliklere sahiptir. Farkı ise AstroPay´in para biriminin euro değil, dolar olmasıdır.

  Astropay Card alabileceğiniz güvenilir resmi Astropay Card bayi: www.tumpay.com Ayrıca bu sitede Astropay bozdurma işlemi de yapabilirsiniz.

  Astropay kart, bilinilirliği arttıkça daha kolay bulunabilen bir kart olmuştur. Astropay Kart, sizin özel ve banka bilgilerinizin gizliliği açısından güvenli bir ödeme sistemidir.

  Astropay´in kullanımı da oldukça kolaydır. AstroPay geçen bir iddaa veya gazino sitesinde ödeme yöntemleri içerisinden Astropay Kart ödeme yötemini seçip kart bilgilerinizi yani 16 haneli kart numaranızı ve son kullanım tarihini girerek işleminizi onaylamanız yeterlidir. Astropay Kart sayesinde, benzer uygulamalarda alınan yüksek komisyon oranlarından daha az maliyetlerle faydalanabilirsiniz.

  Ayrıca AstroPay ödeme yöntemi ilave eden iddaa siteleri bu metodu denemek isteyen oyuncularına AstroPay promosyonu vermektedir.

  AstroPay ile para çekme ve Astropay bozdurma uygulaması da başlamıştır. Astropay para çekme yapılabilen iddaa siteleri için burayı tıklayın.

  Yetkili AstropayCard Satış ve Astropay Bozdurma Bayisi: www.tumpay.com

  buton