AstroPay

iddaa Para Yatırma 22 Nisan 2015, 08:35 AstroPay

Merhaba arkadaşlar iddaa şirketlerinin ödeme seçeneklerine sonradan katılan bir ödeme seçeneği AstroPay card tanıyalım.

Nedir Bu Astropay Card?

Astropay kart entegreli olduğu mağaza ve kuruluşlarla online olarak çalışan sanal bir ön ödemeli karttır. Ukash yakın zamanda bitecek ve en gözde ön ödemeli kart sistemleri arasına Astropay card gelecektir. Yakında daha çok duyacaksınız. Astropay card kullanışı basit bir karttır.Yerel para birimi ile ödeme istediğiniz kartın değerini seçerek astropay kart satın alıyorsunuz ve online mağazada kod değerlerini girerek alışveriş veya iddaa için para yatırma işleminizi tamamlamış oluyorsunuz.

Astropay Kart Nasıl Satın Alırım?

Astropay kart satın almak için internet üzerinden astropay kart satış mağazası bulmanız sizler için yeterli olacaktır. Canlı destek bağlanarak kaç dolarlık astropay kart alacaksınız 10,20,30,50,100,250$ kadar astropay kart satın alabilirsiniz. TL türünden fiyatını havale ederek 16 haneli astropay koduna sahip olabilirsiniz.

Hangi iddaa Sitelerinden AstroPay Card Geçmektedir.? 

  • Tempobet:%5 AstroPay Para Yatırma promosyonu
  • BETVOLE:%20 astropay para yatırma promosyonu
  • BETEBET
  • Beluga betting
  • imajbet
  • vevogaming
  • restbet
  • intbet

yukarıdaki ve birçok iddaa sitesinde astropay kart geçmektedir.

Astropay Kartın Avantajları Nelerdir?

#gallery-1 { margin: auto; } #gallery-1 .gallery-item { float: left; margin-top: 10px; text-align: center; width: 33%; } #gallery-1 img { border: 2px solid #cfcfcf; } #gallery-1 .gallery-caption { margin-left: 0; } /* see gallery_shortcode() in wp-includes/media.php */ Ekstra maaliyeti olmayan tamamn ücretsiz ödeme seçeneği Kullanışı diğer kartlara göre daha basit bir ön ödemeli kart sistemidir. Güvenli diğer tüm ön ödemeli kart sistemlerine göre astropay kart daha güvenlidir.

Astropay Card Nasıl Yüklenir

#gallery-2 { margin: auto; } #gallery-2 .gallery-item { float: left; margin-top: 10px; text-align: center; width: 33%; } #gallery-2 img { border: 2px solid #cfcfcf; } #gallery-2 .gallery-caption { margin-left: 0; } /* see gallery_shortcode() in wp-includes/media.php */ iddaa Sitesinden Ödeme Yöntemi Olarak Astropay Seçiniz 16 Haneli Astropay kodunuzu giriniz son kullanma tarihi ve güvenlik kodu ile birlikte. Anında Ödeme kabulu alarak iddaalarıniz yapabilirsiniz.

Astropay kart hakkında bilgi ve düşünceleriniz bizlere yorum atarak bildirebilirsiniz.

buton