Asya iddaa Şirketleri

Genel 22 Temmuz 2015, 17:15 Asya iddaa Şirketleri

iddaa, belirli analizler doğrultusunda para kazancı veya para kaybı yaşatan, sistematik olarak oynanan oyunlara verilen addır. iddaa şirketleri, iddaa oyunları konusunda yoğun çalışmalar gerçekleştirir. Müşterilerin artması, farklı taleplerin doğuşunu da beraberinde getirmiştir.

Asya ülkeleri Singapur, Malezya, Hongkong ve Çin’de çalışmaları ile varlığını devam ettiren birçok iddaa oynama şirketi bulunur. Bu sitelerde dünyanın en yüksek oranlarına sahip olunarak Asya Handikapı iddaaları oynanabilir. Güvenilir ve sağlam merkezlerden oluşan bu handikaplar, dikkatle kontrol edilmelidir. Asya handikapı iddaalarınin en güzel yanı, kuşkusuz sağladığı yüksek oranlardır. Asya iddaa şirketleri sadece %2 – %3 kar ile oran sunar. Bu kar oranı, Avrupa iddaa şirketlerinde %8 – %10 civarında gezer, iddaa da ise bu oran %30 dan daha fazla olarak kendini gösterir. Asya iddaa şirketlerinin büyük bir çoğunluğu maalesef Türkiye’de oyuncu yani müşteri kabul etmez, fakat hala kabul eden iddaa şirketleri de vardır.

Bunun için kayıt formları incelenerek gerekli bilgilere sahip olunabilir. Dünya üzerindeki diğer tüm iddaa oynama şirketlerinde olduğu gibi, Asya iddaa şirketleri de, günden güne büyüyerek çalışmalarını hızla ve güvenle sürdürmektedir. Asya’nın en büyük iddaa sitelerini saymak gerekirse; Sbobet, 188bet, 12bet, Dafabet, Vietbet, Mansion88 ve bunun gibi iddaa oynama siteleridir. Asya iddaa şirketleri çok sistematik çalışır. Her zaman dikkatli ve güvenli olabilmek için çok çabalar. Dünya ile yarışır bir konumda bulunması itibari ile devamlılığını sağlamak zorundadır.

iddaa konusunda güvenli bir şekilde oynamak ve oyundan keyif alabilmek için Asya iddaa şirketleri merkezlerinden faydalanılabilir. İnsanlar bu konuda titiz olmak zorundadır. Sağlanılan yüksek oranlar kaçınılmazdır ancak yine de dikkatli, olunması gerekir. Mağduriyet yaşanabilir veya geri dönülmeyecek olumsuz durumlar her anlamda ortaya çıkabilir.

buton