Atlasbet iddaa Sitesi

Atlasbet iddaa sitesi en yeni açılan iddaa sitelerinden bir tanesi.Site tasrımsal olarak pronetgaming altyapılı bir site havası versede pronetgaming altyapılı değil.Cigibets sitesi incelemesi yaparken iletişim bilgilerinde atlasbet sitesini görmüştük.Atlasbet canlı yardımı cigibet ile alakalı olmadıklarını söylesede site tasarımları birbirinin aynısı.Bu açıdan birbirleri ile bir bağının olduğun düşünmekteyiz.Atlasbet iddaa sitesi atlasbet1.com da hizmet vermekte olup Montenegro lisanslı olduklarını söylemekteler.

Atlasbette sadece spor iddaaları ve canlı iddaa bölümü bulunmakta olup gazino ve canlı gazinoyu bulundurmamaları yeni açılan bir site için büyük dezavantaj.Bunun aynında sitenin en altında güvenilir para yatırma ve çekme yöntemlerinin logoları bulunsada canlı yardımdan aldığımız bilgiye göre sitede sadece havale ve cepbank bulunmakta.Tüm bu nedenlerden dolayı dikkatli olunması yönünde siz iddaaseverelere görüş bildirmekteyiz.Atlasbet sitesi bölümleri ve promosyonları ise şu şekilde.

Atlasbet Canlı iddaa ve iddaa Bölümü

Atlasbet sadece canlı iddaa ve iddaa bölümünden oluşmakta olan bir site.Sitenin spor iddaaları bölümünde sadece futbol ve basketbol iddaaları yapmak mümkün.Diğer sporlarda iddaa yapma olanağı şu an için bulunmamakta olup bu site için büyük eksik.Var olan spor iddaaları ve canlı iddaa bölümünde oranlar iyi düzeydeyken çeşitlilk biraz az kalmakta.

Atlasbet promosyonlar

500 tl %50 hoşgeldin promosyonu.Minumum 50 tllik ilk yatırımınıza %50 oranında promosyon verilmekte olup alabileceğiniz maksimum promosyon miktarı 500 tl olarak belirlenmiş.promosyonun çevrim şartı en az 2.00 orandan 11 kez.

%15 cepbank yatırım promosyonu.Cepbank yatırımlarınıza %15 oranında promosyon verilmekte.promosyonun çevrim şartı en az  2.00 orandan 11 kez.

Kombine kayıp promosyonu.En az 3 lü en fazla 6lı kombinelerinizde tüm musabakaların kaybetmesi halinde değişik yüzdelerde promosyon verilmekte.Bu promosyona tüm musabakaların kayıbı halinde ödenemesi maddesi saçma olmuş.promosyonun çevrim şartı en az 2.00 orandan 11 kez.

Arkadaşını getir promosyonu.Getirdiğiniz arkadaşınızın ilk para yatırmasında %10 promosyon verilmekte.

Atlasbet Genel Değerlendirme

Atlasbet cigibet ile aynı tasrıma sahip ama birbirlerinden bağımsız olduğunu söyleyen gazino ve canlı gazinosu bulunmayan para yatırma ve çekmede sadece cepbank ve havale olan bir site.Yeni açılan bir site için bunların eksiklikleri oldukça önemli olup atlasbet sitesinin kendisini ispatlanması beklenmeli.Sizinde atlasbet hakkında görüşünüz varsa yorum kısmından yazabilirsiniz.

buton