Atletico Madrid – Benfica iddaa analizi ve Oranları 30.09.2015

Atletico Madrid – Benfica
Şampiyonlar Ligi
analiz – Oran: 1 (1.52)
iddaa Sitesi: 
Diğer Oranlar
Atletico Madrid 1.52
Beraberlik – 3.64
Benfica6.06
2.5 Alt – 1.66
2.5 Üst – 2.01
Yukarıdaki oranlar  iddaa sitesinden alınmıştır.
Aralarındaki son 3musabaka
13.03.1963  Benfica 1-2 Atletico Madrid (Hazırlık)
Karşılaşma Öncesi Puan Durumu ve Sıralama
Atletico Madrid – 3 puan 1.sıra
Benfica  – 3puan 2.sıraAnaliz
Ligde Villarreal’e yenilen Atletico Madrid çok yüksek standartlarda bir takım. Zaten biraz da Devler Ligi’ni düşündükleri için Villarreal karşısında bence mağlup oldular. Şampiyonlar Ligi’ne büyük önem veren Atletico için, Benfica çok zorlu bir hedef değil.  İspanyol ekibi Atletico Madrid grubun favorisi konumunda, ancak Portekiz temsilcisi Benfica da iddialı bir takım.
Atletico Madrid, Galatasaray’a karşı galip gelirken, Benfica da Astana engelini kayıpsız geçti. Açıkçası Atletico Madrid ile Benfica’nın tek hedefi lider olmak ama Benfica’nın talihı biraz daha zor diyebiliriz. Diego Simeone ile uzun süredir yoluna devam eden Atletico Madrid, Benfica’ya göre çok daha güçlü bir ekip. Jorge Jesus’un ardından Rui Vitoria ile yoluna devam eden Benfica, Atletico Madrid deplasmanında puan almak için iyi bir takım savunması sergilemek zorunda.
Astana önünde zaman zaman savunmasında zorlanan Portekiz ekibinin, Madrid deplasmanında yapabilecekleri sınırlı. Ancak Atletico Madrid musabaka sonunda kazanan taraf olacağını analiz ediyorum.Tercih  : 1

buton