Avmbet Güvenilir Mi?

Avmbet iddaa platformda kaliteli iddaa hizmetleri sunuluyor. Sade ve ankalılır bir tasarıma sahipler. Avmbet iddaa sitesinin yeni adresi yok. Mevcut ismi üzerinden iddaa sitesine ulaşabilmek mümkün. Avmbet iddaa sitesi Netenets, Xprogaming, PokerKlas markalarının ürünleri sunuluyor. Lisanslı hizmet veren iddaa sitesi üzerinde ;– Spor iddaaları.
– Canlı iddaaler.
– gazino.
– Canlı gazino.alanlarında hizmetler veriliyor. Avmbet sitesi güvenilir mi diye analize tabi tuttuğumuzda ise üzerinde güvenlik sertifikasının olmadığını görüyoruz. Ancak lisans bilgilerini paylaştıklarını görüyoruz. Avmbet sitesi hangi lisansı kullanıyor diye kısa bir araştırdığımızda ise Malta ülkesinin ismi ve lisans numarası karşımıza çıkmaktadır.Avmbet iddaa Sitesi Güvenilir Mi?Avmbet iddaa platformu 2011 yılında hizmete açılsada o yıllarda pekde kendini tanıtamamış populer olamamıştır.2015 yıllarının orta aylarında iyi bir kitleye ulaşmayı başaran avmbet iddaa sitesi Türkiye pazarında kendisine pay ayırmıştır. iddaa platformu kayıt işlemleri sitenin girişinde yer alan ” Hemen Üye Ol ” bölümünden gerçekleştiriliyor. Üye olduktan hemen sonra site üzerinde parasal işlemler yapabilmeniz için size sunulan hizmetler ise ; Kredi kartı, Banka havalesi, Neteller, Cepbank, Ukash, Webmoney seçeneklerinden oluşuyor. Üyelik hesabınıza hızlı para yatırma işlemi yapabilmek mümkün. Aynı zamanda para çekme bakımından da problemsiz para çekme işlemleri yapabiliyorsunuz. iddaa sitesinde size 7/24 destek sağlayan canlı yardım penceresi de mevcut. Canlı destek bölümünü teste tabi tuttuğumuzda kısa süreli bir bekleyişin ardından bize hızlı dönüş sağladıklarını görüyoruz.Avmbet iddaa Sitesi Lisanslı Mı?7412/JAZ lisans numaralı Avmbet iddaa platformunun üzerinde Malta ülkesinden alınan bilgiler yer alıyor. iddaa sitesinde güvenlik sertifikası malesef bulunmuyor. Ancak güvenle işlemlerinizi yapabileceğinizi söyleyebiliriz.Avmbet sitesinde kullanıcılara %50 oranında 555TL hoşgeldin promosyonu veriliyor.– Kombine iade promosyonu.
– %10 Canlı gazino discount promosyonu.
– %20 Depozit promosyonu.
– %10 Kayıp promosyonu.
Avmbet itiraz, Öneri ve TeşekkürAvmbet iddaa sitesi hakkındaki tüm itiraz ve önerilerinizi aşağıdaki forma yazıp hızlı bir şekilde çözüm bulmanız mümkün. 

buton