Avrupa iddaa Siteleri İntbet

iddaa Siteleri 1 Mart 2016, 14:54 Avrupa iddaa Siteleri İntbet

Avrupa iddaa siteleri arasında bulunan ve Türk kullanıcıları ile buluşan intbet, curacao hükümetinden alınmış olan 8048/JAZ2014-014 numaralı lisansa sahiptir. Site, Türkçe ve İngilizce dillerinde hizmet vermekte olup, kullanıcıların karşısına en iyi iddaa ve oyun sitesi olarak çıkmıştır. Sitede aylık ortalama 14.000 üzerinde canlı iddaa seçeneği üyelere sunulmakta olup, farklı branşlara yönelik karşılaşmaların iddaa seçeneklerine dahil edilmiş olması, dikkat çekmektedir. İntbet Global Money Service Limited Şirketinin %100 iştirakli bir bayisi olarak hizmetlerini sürdürmektedir.

İntbet spor iddaaları

İntbet spor iddaaları, futbol müsabakalarının ağırlıklı olduğu seçeneklerden meydana gelmektedir. musabaka sayısından bakılacak olunur ise, futbol karşılaşmalarını tenis ve buz hokeyi izlemektedir. Bu 3 ana kategorinin haricinde site içeriğinde, basketbol, Avustralya futbolu, bambi, bowls, beyzbol, dart, buz hokeyi, floorball, kış sporları kriket, Ragbi, hentbol, snooker ve voleybol karşılaşmaları da yer almaktadır. Spor iddaaları konusunda alternatifli seçeneklerin sunulması, üyelerin kazanç elde etmek talihını da arttırmakta ve siteye olan ilgili en üst plana çıkarmaktadır.

İntbet Canlı iddaaları

İntbet canlı iddaaları, anlık karşılaşmalar üzerinden iddaa yapılmasına imkan veren bir kategoridir. Siteye giriş yapıldığı anda herhangi bir ülkede oynanmakta olan, herhangi bir karşılaşma iddaa seçeneklerine dahil edilmekte ve o karşılaşma üzerinden onlarca iddaa yapılmasına imkan sağlamaktadır. Siteyi öne çıkaran özelliklerden bir diğeri de, bir musabaka üzerinden çok fazla iddaa seçeneğinin üyelere sunuyor olmasıdır.

İntbet gazino

İntbet gazino, canlı gazino ve slot oyunlar olmak üzere iki başlığa ayrılmaktadır. Gerçek masalarda gerçek oyuncular ve gerçek kuripiyer ile oynanan oyunlar arasında; 21, baccarad, roulette, hold’em, Türkçe roulette gibi oyun çeşitleri bulunmaktadır . Slot oyunları bölümünde ise, kart oyunları, bingo, slot oyunları, masa oyunları ve keno oyunları yer almaktadır.

İntbet Poker

İntbet poker, site içeriğine yeni eklenmiş bir oyun çeşidi olmak ile birlikte, Türk pokeri, açık poker, okey, Omaha hold’em, Omaha hi-lo, Texas hold’em ve tavla bölümleri bulunmaktadır. Bu oyun grupları arasına yakın zamanda rus pokeri, yanık, kılıç, batak, pişti ve çanak okey oyunlarının da dahil edileceği site yönetimi tarafından bildirilmektedir.

İntbet Sanal Oyunları

İntbet sanal oyunları, programlar tarafından gerçekleştirilen karşılaşmaları içeren ve bu karşılaşmalar üzerinden iddaa yapılmasına imkan sağlayan bir kategoridir. Sanal köpek yarışları, sanal tenis karşılaşmaları, sanal at yarışları ve sanal futbol karşılaşmaları sanal sporlar arasında yer alan dört bölümü meydana getirmektedir. Her ne kadar Türk kullanıcılar tarafından yeteri kadar ilgi görmüyor olsa da, bu oyun çeşitleri üzerinden verilen iddaaler oldukça ideal seviyelerde bulunmaktadır.

İntbet promosyonları

300 Türk lirası hoş geldin promosyonu, %20 discount, 300 Türk Lirası ilk yatırım promosyonu intbet tarafından verilen promosyon çeşitlerini meydana getirmektedir. Üye memnuniyetleri doğrultusunda düzenlenen kampanyalar ile promosyon çeşitleri sürekli güncellenmekte ve kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır.

 

buton