Axbet %10 Astropay Para Yatırma promosyonu

Axbet sitesi, kullanıcılarının para yatırırken Astropay ile yatırım yöntemini kullanmaları dahilinde %10 Astropay Para Yatırma promosyonu vermektedir. %10 Astropay Para Yatırma promosyonu promosyonundan tüm Axbet kullanıcıları, Astropay seçeneği ile para yatırması halinde yararlanabilir. %10 Astropay Para Yatırma promosyonu günlük olarak minimum 30 TL ve maksimum 250 TL ye kadar alınabilir. Havale/EFT, Cepbank, Paysafecard, Neteller, Ecopayz, Kredi Kartı, E-Pro, Paykwik, Paykasa ve Pidpay seçenekleri ile para yatırımı yapan üyeler %10 Astropay Para Yatırma promosyonu promosyonundan yararlanamamatadır.

Axbet  sitesinde Astropay kart ile para yatıran kullanıcılar haftanın her günü  %10 promosyontan yararlanabilir. Üyelerin bu promosyontan yararlanabilmesi için Astropay ile para yatırıp ardından Axbet Müşteri Destek hattı ile görüşmesi gerekmektedir. Müşteri destek hattına %10 Astropay Para Yatırma promosyonu talep ederseniz, işleminiz tamamlanmış olacaktır.
%10 Astropay Para Yatırma promosyonu çekilebilir hale getirmek için almış olduğunuz promosyonun 10 katını  minimum 1.8 orandan ve en az iki karşılaşmadan oluşan kombine kuponlar yaparak çevirme şartı vardır. Ayrıca spor iddaalarınde alacak olduğunuz canlı iddaaler, beraberlikte iadeli iddaaler, beyzbol iddaa ve kazançları çevirime dahil edilmez. gazino oyunları için promosyon çevrim şartı ise promosyon miktarının 40 katı kadardır . gazino oyunlarında baccarat ve crap oyunları promosyon çevrimine dahil edilmez. gazino oyunlarından roulette, 21, video poker ve diğer tüm canlı gazino oyunlarının promosyon çevrim şartına katkı oranı %20’dir.
%10 Astropay Para Yatırma promosyonu kurallarına ek olarak Axbet genel kural ve şartları geçerlidir.

buton