Axbet 60 – Axbet Mobil Giriş Axbet60.com

Axbet iddaa sitesi 2014 yılından beri Türkçe olarak hizmet veren bir iddaa sitesidir. Türkçe iddaa sektörüne girdiği günden beri hatırı sayılır bir müşteri potansiyeline ulaşmıştır. 2 yılı geride bıraktığımız bu süreçte Axbet’in giriş adresleri birkaç defa engellendi.

Bundan önce kullanılan Axbet40 adresi geçtiğimiz günlerde engellendi. Bu adresin yerini ise Axbet60 aldı. Bugünlerde Axbet sitesine erişim için sadece bu adresi kullanmanız gerekiyor. Peki Axbet neden engelleniyor? Axbet iddaa sitesi aslında Curaçao ülkesinden alınan online iddaa lisansı ile hizmet veriyor. Yani yasal ve lisanslı bir iddaa sitesidir Axbet. Ancak bu lisans ülkemizde geçerli değildir. Bu nedenle Türkiye’ye yönelik hizmet vermesi aslında yasaktır. Çünkü bu hizmeti verebilmesi için Spor Toto Başkanlığı’ndan lisans alması gerekmektedir. Bu lisansa sahip olmadığı için Axbet adresleri TİB ya da mahkemeler tarafından engellenmektedir.

Site adreslerinin engellenmesi durumunda iddaa siteleri hemen engelsiz bir adresi yayına sokuyor. Yeni adres üzerinden üyeler siteye ulaşabiliyorlar. Axbet 60 adresine girişleri şu an sağlıklı bir şekilde yapabiliyorsunuz. Ama önümüzdeki süreçte bu adres de engellenecek ve yerini bir başka adres alacak. Bu durumda Axbet yeni adresini ilk olarak sitemizden bizler size duyurmuş olacağız. Ama sitemizdeki duyuruyu beklemeden, Axbet giriş linklerine tıklayıp otomatik olarak en güncel Axbet sitesine ulaşabilirsiniz. Axbet iddaa sitesine yukarıdaki butona tıklayarak üye olursanız 250 TL’ye kadar %100 ilk üyelik promosyonu kazanabilirsiniz. İyi talihler bol kazançlar dileriz.

Yazı etiketleri: axbet giriş • axbet yeni adres

11 Mart 2016 Yazıldı Axbet iddaa

buton