Axbet 80 – Axbet’in yeni adresi Axbet80.com

Axbet iddaa sitesinin erişim adresi olan Axbet70.com bloklandı. Axbet yeni giriş adresi ise Axbet80.com olarak değişti.

Online iddaa ve oyun faaliyetlerindeki hizmet ağını genişletme kararı aldıktan sonra 1 Mart 2014 tarihinde Türkiye pazarına giriş kararını Türk iddaa severlerle paylaşan Axbet iddaa sitesi, yaşadığı Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı (TİB) engellemesi sonrasında güncel giriş adresini Axbet80.com olacak biçimde güncelledi.
Geçmiş süreçte de benzer uygulamalara maruz kalan ve Axbet güncel giriş adresi üzerinde yaptığı güncellemelerle yoluna devam eden Axbet, son engelleme neticesinde de benzer bir tutumun altına imza attı.
Site üyelerine yönelik olarak yapılan bilgilendirmede, sitenin yeni adresinin Axbet 80 olduğu ve bu adres kullanılarak siteye sorunsuz erişimin sağlanacağı dile getirildi.
Bununla birlikte sitede yaşanan değişimin sadece adres merkezli gerçekleştiğini ve Axbet yeni giriş adresi ile siteye girdikten sonra yeniden siteye üye olmanıza kesinlikle gerek olmadığını ifade etmeden geçmeyelim.

Axbet Promosyonları

Axbet giriş adresini kullanarak siteye giriş yapan üyeler, sitenin kendileri için oluşturduğu farklı alanlara yönelik promosyonlardan da diledikleri gibi faydalanabiliyor.
Sitenin İlk Üyelik promosyonu teklifi, piyasa standartlarına uygun olacak biçimde 250 TL şeklinde oluşturulmuş. Bu doğrultuda yapmanız gereken şey; üyelik işlemlerini gerçekleştirdikten sonra ilk para yatırımınızı en az 100 TL olacak biçimde yapmak.
Bu şekilde yapacağınız para yatırımlarına karşılık olarak yatırım tutarınızın %100’ü kadar promosyon kazanabiliyorsunuz.
Para çekim talebi vermeden önce, almış olduğunuz promosyonların 10 katını, oranların en az 1.80 olduğu ve en az 2 karşılaşmadan oluşacak kombine kuponlar yaparak çevrim koşullarını yerine getirmeniz gerekiyor.
İlk Üyelik promosyonu dışında sitede; Her Hafta 5.000 TL iddaa Kralı promosyonu, %25 gazino Discount promosyonu, %100 Kombine promosyonu, %10 AstroPay Yatırım promosyonu, %7 Banka Havalesi – %10 CepBank Yatırım promosyonu, Arkadaş promosyonu ve PidPay Yatırım promosyonu gibi promosyon teklifleri mevcut.

Yazı etiketleri: axbet giriş • axbet yeni adres

29 Haziran 2016 Yazıldı Axbet iddaa

buton