Baccarat (Bakara)

1017-

  Baccarat (Bakara)

  Öncelikle baccarat (bakara) oyununun diğer bir adıda Punto BancoBaccarat oyunu Türk gazino severler arasında bakara olarak da anılmaktadır. Bakara gazino oyunları içinde öğrenilmesi en kolay gazino oyunlarından birisidir. Bakara oyun kurallarının kolay ve anlaşılır olması bu oyunun sevilmesinde önemli bir faktördür. Bakara oyununda amusabaka, 9 (dokuz) rakamına yakın olan en yakın sayıya ulaşarak kasaya karşı kazanmaktır. Canlı bakara oyunu kasaya karşı oynanan bir iskambil oyunudur, bunun için masadaki oyuncu sayısının sizin kazanmanıza yada kaybetmenize etkisi yoktur.

  Bakara oyununu gerçek gazinolarda oynayabildiğini gibi canlı gazinolarda da oynayabilirsiniz. Canlı gazinolarda roulette ve 21’ten sonra en popüler oyun bakaradır. Canlı Bakara oyununda amusabaka, 9 (dokuz) rakamına yakın olan en yakın sayıya ulaşarak kasaya karşı kazanmaktır. Bakara oyununda kasa ve oyuncuya 2’şer kart dağtılır, gelen kartların durumuna göre 3. kartlar alınabilir. Bu oyunda kartaların sayı değerleri tüm renkli kartlar ve 10’lar 0 (sıfır) değerindedir. A kartı 1 rakamı değerindedir. Kartların toplamının birler basamağındaki sayı değerine göre iddaa yapılır.

  Bakarada Oyununda nasıl kazanılır? Bunu kısaca bir örnekle anlatalım, oyuncu tarafına iddaa yaptınız kartlar dağıtıldı size gelen iki kart ‘papaz’ ve ‘8’ li olsun iki kart tolamı 8 yapmaktadır yani sizin skorunuz 8’dir, Kasaya verilen kartlarda ‘2’ ve ‘7’ olsun, iki kart tolamı 9 yapar ve kasanın skoru 9 olur, Bu şartlarda kasa bahsi kazanır.

  Bakara oyunu 3 iddaa alanından oluşmaktadır. Birinci alan ‘Player’ yani oyuncu iddaa alanıdır, ikinci alanda ‘banker’ yani kasa iddaa alanıdır ve son olarak da ‘Tie’ beraberlik iddaa alanı demektir. Bakara oyununda istediğiniz tarafa iddaa yapabilirsiniz. Bakara Kuralları gayet kolay ve basit olması nedeniyle çok çabuk öğrenilebilen ve tercih edilen bir oyundur. Player alanına yapılan iddaalerde 1’e 1 bir kazanırken, Banker alanına yapmış olduğunuz iddaalerde 1,90 oranında kazanç sağlarsınız. Bunun dışında beraberlik iddaaide yapabilirsiniz bu alandaki bahsinizin kazanması durumunda 1’e 8 ödül kazanırsınız.

  Sayfamızda her hangi bir üyeliğe gerek olmadan ve süre kısıtlamasız bedava baccarat oynayabilirsiniz. Bedava baccarat oynamak için burayı tıklayın.

  Eğer gerçek parasına baccarat (bakara) oynamak istiyorsanız canlı gazinolar sayesinde evinizin konforunda bakara oynayabilirsiniz. Aşağıda baccarat (bakara) oynayabileceğiniz en iyi canlı gazinoları bulabilirsiniz.

  buton