Baymavi iddaa ve gazino Sitesi

2015 yılında duyduğumuz yeni sitelerden biride olan baymavi iddaa ve gazino sitesi.Siteye ilk giriş yaptığımızda dikkatimizi çeken alt bölümde mga ve curacou lisanslarının bir arada bulunduğu bilgisi.Bildiğiniz üzere mga lisansı çok zor alınmakata.Sitede mga lisansı ile ilgili bir link verilmemiş olup canlı yardımda bu konuda bir link verememekte.Dolayısıyla sitenin mga lisanslı yani malta lisanslı olduğunu düşünmüyoruz.Sitede sağlayıcılara ve özelliklere bakılarak curcou lisanslı olduğu söylenebilir.Baymavi tasarım  olarak kendine özgü bir tasarım kullanmakta.Bu yeni açılan bir site için iyi bir özellik.Sitede gazino ve canlı gazinonun bulunması ve iyi sağlayıcılar tarafından sağlanmasıda sitenin olumlu özelliklerinden.Baymavi sitesi bölümleri ise şu şekilde.

Baymavi Spor iddaaları ve Canlı iddaa

Baymavi spor iddaaları ve canlı iddaa bölümü için iddaa çeşitliliği ve iddaa oranları için oldukça iyi demek mümkün.Spor iddaaları bölümü biraz geç açılmakta.Bu bölüm hızlandırılmalı.

Baymavi gazino ve Canlı gazino

Baymavi gazino bölümünde başta netent olmak üzere pek çok slot oyununu bulmak mümkün.Netent gibi iyi bir sağlayıcının bulunması site için iyi bir özellik.Sitenin canlı gazino bölümünde ise evolution canlı gazino altaypısı ile hizmet verilmekte.Bu bölümde 21,roulette ve poker gibi oyunları kurpiyerler eşliğinde oynamak mümkün.

Baymavi Para Yatırma ve Çekme

Baymavi sitesinin canlı yardımından aldığımız bilgiye göre sitede ecocard henüz aktif değilmiş.Ecocard bir an önce aktifleştirilmeli.Bir site için ecocard oldukça önemli.Sitede yer verilen bilgilere aşağıdaki yöntemlerle ve belirtilen minumum miktarlarla para yatırmak mümkün.

  • Kredi kartı ile minumum 100 tl.
  • Cepbank ile minumum 100 tl.
  • Astropay ile minumum 20 tl.
  • Ecocard ile minumum 20 tl.(Şu an aktif değil)
  • Banka havalesi ile minumum 500 tl.

Baymaviden ecocard ve banka havalesi ile minumum 100 tl çekmek mümkün.Ecocard şu an için aktif bulunmamakta.

Baymavi promosyonlar

666 tlye kadar %100 hoşgeldin promosyonu(gazino).gazinoda kullanacğınız bu promosyonta minumum 100 tllik ilk para yatırmanıza %100 promosyon verilmekte.promosyonun çevrim şartı gazinoda 25 kez olarak belirlenmiş.

%15 cepbank promosyonu.Cepbank yatırımlarınıza %15 promosyon verilmekte.Maksimum alabilceğiniz promosyon miktarı 300 tl olup promosyonun çevrim şartı gazinoda  25 kez.

%15 astropay promosyonu.Astropay ile para yatırmalarınıza %15 promosyon verilmekte.Maksimum alabilceğiniz promosyon miktarı 300 tl.promosyonun çevrim şartı gazinoda 25 kez.

Baymavi Genel Değerlendirme

Baymavi ilk izlenim açısından olumlu bir hava yaratasada ecocardın bulunmaması ve mga lisanslı olduklarını söylemeleri kuşkulandırıcı.Bunun yanında havale ile para yatırma minumum miktarıda çok yüksek tutulmuş.Yeni olması nedeniyle kendini ispatlayıncaya kadar küçük miktarlarla ve içeride fazla bakiye bırakmadan denenebilir.Sizinde baymavi iddaa sitesi hakkında yorumunuz varsa yorum kısmından bilgilendirebilirsiniz.

buton